Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenkinek van pisilési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van pisilési ingere hüvelyi orgazmus előtt? Nekem nincs. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokaknál olvasom ezen az oldalon, hogy hüvelyi orgazmus előtt pisilési ingerük van. Nos nekem nincs de úgy érzem, hogy két fajta orgazmusom van: az egyiknél forróságot érzek belül mikor elmegyek, a másiknál pedig mikor csiklói van az sokkal hevesebb. Ez mindenkinél más?
2009. márc. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, hogy neked olyankor nincs pisilési ingered. Nekem van és nagyon kellemetlen.

Persze, mindenkinél más az orgazmus.

2009. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magadat másokhoz viszonyítani.Mindenki máshogy "működik".Nincs ezzel semmi baj.
2009. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattak mert már tényleg elgondolkodtam rajta, hogy nekem valoban hüvelyi orgazmusom van-e, hiszen annyiszor olvastam itt, hogy másoknak milyen és mit éreznek közben(pisilési inger) és mivel nekem nem ilyen,ezért kezdett picit furcsává válni a dolog, elgondolkodtatott :-D
2009. márc. 20. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok megint.Egyébként nekem nemcsak orgazmus előtt van néha pisilési ingerem,akkor is,ha pl 1általán nem megyek el,csak jól érzem magam.De olyan is van,hogy orgazmus előtt nincs semmi inger,máskor meg van.Ez nem csak a szextől függ.
2009. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!