Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Szokott fájni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szokott fájni ha nagyon belelendül a barátotok szex közbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. :)
2009. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van,amikor az elején kicsit fáj a szárazság miatt.De ez is csak néha.Közben pedig csak bizonyos pózokban néha szúr a hasam,az nem tudom miért van,valószínűleg a légzés szabálytalansága miatt.


17/L

2009. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nos nekem igen, van mikor szokott fájni, de olyankor szolok a páromnak h fáj s olyankor 1 kicsit lelassit.de aztán van mikor megint begyorsit es akk már én is élvezem.de ez személyfüggö.ha látod a párodon h vlmi nem okés akk inkább kérdezd h lassits e vagy h fáj e neki.
2009. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

De ha a csaj még nem elég nedves, akkor a csávó miért hatol be? Ezt nem értem! Ha valakik szeretik egymást, akkor tudnak várni még egy kicsit, nem? Az egyiknek se jó, ha fáj!

Ha meg alkalmi dologról van szó, akkor mindketten húdeakarják és akkor minden "tocsog", nem?


Nekem a hasam szokott fájni,éles nyilallással, de nem tudom miért...olyan oka nem lehet, hogy túl vadak vagyunk,(mert olyankor pont nem vagyunk túl vadak :D) meg azt szerintem a nedvesség sem befolyásolja (amúgy sincs ilyen problémám), de pózt váltunk és jobb lesz.

2009. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Szeretem a barátomat mindennél jobban,és ő is engem,és kívánom mindig őt.Ritka az olyan eset,hogy nem "tocsogok",de van olyan,hogy nem leszek annyira nedves...

Nem kell mindjárt neki esni az embernek :S

2009. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy nagyon kívánom de nem vagyok elég nedves. Én eleve mondjuk soha nem voltam a "tocsogó" típus, de a fogamzásgátló óta ez egy kicsit rosszabb lett. Amúgy van, hogy ha túl erősen lök, akkor kicsit nyilall a hasam, ez szerintem azért van, mert megnyomja a méhszájat. De az meg olyan, hogy szex közben automatikusan feljebb húzódik, úgyhogy gyorsan el is szokott múlni, mi nem lassítunk, mert szeretem ha heves.
2009. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha nekem is fáj, de aztán szólok a barátomnak és lelassít. De van úgz, hogy én kérem meg, hogy gyorsítson. Szerintem sok fugg az elojatéktól is.
2009. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretünk ilyen hevesen szeretkezni, de nekem is szokott néha fájni, de az csak azért van, mert nagyon mélyen belémhatol, és elér a méhemig. Na az nagggyon tud fájni! :/ De az szerncsére ritkán fordul elő.
2009. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen gond nálunk is volt... Észreveszem, mert nem kélyesen nyög...:)

A baj, hogy kicsit nagyobbra sikerült, és ha mélyen benne vagyok, megnyomom a méhszáját...A vastagság miatt pedig néha katasztrófa...Ha nem elég nedves, az nemhogy neki, még nekem is fáj:) A pláne, hogy a hüvelye érzékeny, és szűk...Szóval komplikácók nálunk is vannak bőven:)

Kutya póz, anál ezért nálunk szóba sem jöhet, pedig szeretném kipróbálni, de ez van...

Bocsi, hogy kan létemre válaszoltam, de nem tudtam kihagyni:) 23/F

2009. márc. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinetem ez attól is hogy méretben passzoltok-e.

Mert nem csak a férfinak van mérete, hanem a nőknek is valakinek nagyon mélyre be lehet hatolni, valakinek meg nem!

DE a póz is befolyásolja, hátulról mélyebbre lehet hatolni és ezért fájhat!

De bevallom én imádom ha a barátom vadul és én sosem vagyok száraz!

2009. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!