Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell/tanuljak meg "lovago...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell/tanuljak meg "lovagolni"?

Figyelt kérdés
segítsetek lécci.. ! amúgy múltkor "lovagoltam" és a derekamban egy KIS szúróérzést éreztem.. az azért volt szerintem mert teljesen bennem volt.. :D vagy nem? de a barátom közben KICSIT nyögött és szuszogott.. gondolom h jó volt neki de.. de az a baj h eddig mindig rá kellett segítenie kézzel h elmenjen.. nem tudom mit csinálok rosszul :"( légszíves télleg segítsetek ! :(
2009. márc. 20. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
H erted h ra kellett segitenie? miert nem csinaltatok vegig? marmint h addig lovagolsz rajta, amig el nem megy?
2009. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
neem.. hanem hogy szexelünk aztán 1xcsak elkezdi.. de nem akkor amikor rajta vagyok hanem amikor ő van felül és akk még ott is csináljukk.. aztán egy idő után kiveszi és elkezdi
2009. márc. 20. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika, de én ezt nem értem! Ráülsz, és lovagolsz. Ha fáj hogy teljesen benned van, akkor nem ülj bele annyira, ezt tudod szabályozni. De "de az a baj h eddig mindig rá kellett segítenie kézzel h elmenjen" ezt egyáltalán nem értem. Ha benned van hogy segít magán kézzel? Ha meg még nem ment el,akkor miért szállsz le?
2009. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval.. :D rajta vagyok.lovagolok. de egy idő után fordulunk és ő lesz felül . és akkor amikor ő van felül akkor egyszer csak kiveszi és elkezdi. rem érthető volt :D de akkor szerintem az a baj h nem lovagolok úgymond sokáig... de akkor honnan tudjam h meddig maradjak rajta? jo érezni fogom mikor elmegy de kb mennyi idő ?
2009. márc. 20. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmegy általában jobban húz magára, de akár meg is kérheted, hogy szóljon, az a biztos. A lovaglásban az a jó, hogy te irányítod mennyire mehet be, szóval ha fáj, emelkedj fentebb. Felülhetsz rá, előre dőlhetsz, hátra, akár fordítva is ráülhetsz aztán mozogj. A barátodat meg ne igazán értem. Nem jó neki az, hogy benned elmenjen? Kérdezd meg, hogy jó neki? Miért fejezi be magának kézzel? Mit csinálj, hogy benned is el tudjon menni?
2009. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
ha beléd élvez, és te vagy felül,akkor akár rá is folyhat sperma. lehet h csak ettől kíméli meg magát. de ezt am mért nem tudjátok megbeszélni?! 1 kapcsolat alapja az őszinteség ésatöbbi. ő nem a szomszéd kutya,nem harap ha beszélsz vele dolgokról... ez tök természetes,hamár 1szer szexuális életet éltek...
2009. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mért, ti télleg rákérdeznétek? nem tudom.. mert vele vesztettem el.. körülbelül.. 3-4hete volt az első.. lehet h télleg meg kellene kérdeznem h mit csináljak h bennem menjen el?
2009. márc. 20. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Sztem először is próbálj meg kényelmesen ülni a nyergen. Mindent szépen nyugodtan csinálj és akkor nem fog megvadulni a ló se. Aztán rúgd oldalba és ha szerencséd van 5G gyorslással elindultok, aztán már csak rákell érezni a sebességre és akkor jó lesz minden. És egy jó tanács: egyszerre csak egyedül ülj fel a ló hátára, felváltva lovagoljatok a barátoddal és akkor ő sem fog szuszogni v. nyögni(gondolom nyomja a hátzsólyát a nyereg széle). Remélem tudtam segíteni. Üdv.
2009. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg. Az a legtisztább. S ha nem szégyenled, nézz meg 1-2 ilyen jellegu filmet, vagy keress utánna a neten. Amúgy ezt igazán nem tudod megtanulni, az jon magátol.
2009. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ez a fiú nem akar benned elmenni,fél,hogy terhes leszel.Tuti nem te vagy a baj.Mond meg neki,hogy legyen őszinte ne hidd azt,hogy te vagy a hibás.Okos nő légy mindig gondolkozz előre nehogy már csak neki legyen jó.
2009. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!