Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy fél éve szültem és azóta nem szexeltünk a férjemmel?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy eszembe se jut a szex, szoptatok és valahogy nem tudom elképzelni, hogy a mellemet másra "használjam" és nem is kívánom az együttlétet. Párom nem piszkál miatta, csak azért kicsit gáz, hogy már fél éve szültem és még mindig nem volt semmi. Van/volt másnak is ilyen??
2009. márc. 20. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jön szóba a téma? Mert azt nem hiszem el, hogy férjednek nem hiányzik a szex. (Nehogy az legyen, hogy más nőt keres erre a célra, ugyanis nagyon sok ilyen van!Szóval inkább beszéljétek meg.) Én ffi vagyok, és alig vártam a szülés utáni 6. hetet, hogy újra szexelhessünk. Párom is ugyanúgy élvezi.
2009. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem volt, ahogy hazaértünk én estem neki, bár akkor még ő nem csinálhatott velem semmit, kicsit egyoldalu volt a dolog, de jól esett. (Neki főleg :)

De a 6 hetet nem tudtam kivárni az első "igaziig".

2009. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon remélem,hogy ez csak egy kamukérdés,mert ha nem az elég GÁZ,az meg hogy a PÁROD NEM PISZKÁL MIATTA még sokkal GÁZABB!
2009. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

na nem kell ilyen durva lenni.

szerintem csak bujj oda hozza valamenyik este mikor nem vagytok hullafaradtak, kezdjetek el simogatni 1mast es megjon a kedvetek. ;)

minket anyukamek minden szombaton lepakoltak minket a nagyihoz, igy a szombat este csak az ovek volt. ha megoldhato akkor szerintem ez jo 5let.

esetleg par napra el is utazhatttok egyutt h 1masra hangolodjatok kicsit.

ne keressetek kifogasokat es ne halogassatok mert csak rosszabb lesz.

esetleg kerdezd meg h neki nem hianyzik?

de szerintem ne szokjatok meg megjobban mert nem lesz jo vege! :-s

2009. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már volt a kérdés, és jó válaszok jöttek.

Ebből előbb-utóbb NAGY probléma lesz!

Próbálj meg közeledni hozzá: mondd meg előre, hogy ne számítson mindenre - de bújjatok össze, simogassátok egymást (végső esetben te őt a megfelelő helyen, amíg kell)

Szoptatás után persze, amikor nem olyan érzékeny a melled. Ha a baba hagy, akkor kínáld meg egy kis tejjel is. Évezni fogja.

2009. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen! Nagyon GÁZ! Én a terhességem alatt végig szeretkeztem a férjemmel és a szülés utáni 2.héten még gátvarratokkal is. És nem értem azokat a nőket akik 9 hónapig aztán még fél évig játszák a hímes tojást. Azt szeretnéd, hogy mástól kapja meg amire szüksége van?Ne légy ostoba tyúk!
2009. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

utsó vagyok én is szoptattam..

Ha elég érett vagy ketté tudod választani az anyaságot és a feleség NŐ szerepet.25/N

2009. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsóelőtti, elég bunkó hozzászólás volt, ha csak azért írsz ide, hogy b.szogasd az embereket, akkor inkább menj olyan helyre, ahol szemtől szembe megmondhatod a véleményedet, ezzel az ostoba tyúk szöveggel nem segítesz nekem, csak elkönyvelem, hogy mennyi bunkó van a világon!
2009. márc. 22. 10:47
 9/10 A kérdező kommentje:
És nem kamu a kérdés (sajna), kíváncsiságból írtam meg a gondom, de már kissé bánom...
2009. márc. 22. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne ezt bánd.

Azt bánd majd, ha egyszer besokall, és elhagy.

Olvass el még egyszer mindent, és válogasd ki belőle a jó tanácsokat.

Elmehetsz orvoshoz is, hogy segítsen. Hátha valami hormonzavar okozza.

2009. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!