Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem, hogy zajlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok nekem, hogy zajlik le egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Nekem sose volt,nem is tervezem,de érdekelne néhány dolog!

-Ismerőssel,vagy teljesen ismeretlennel történt

-Valóban csak egy egyéjszakás kalandnak szántad,vagy remélted,hogy több jön ki belőle,de mégse lett

-Könnyen megy megérinteni valakit érzelmi kötődés nélkül

-nem ismeritek egymást,hogy kinek mi a jó igazán,ezért mondani kell,hogy most ezt,most azt,így jó,úgy jó

-nem féltek a betegségektől

-hogyan védekeztek

-lányok elmentetek ti is,vagy megjátszottátok

És a legfőbb 3 kérdés,hogy

-aki belemegy az miért megy bele

-és bánja e utána

-illetve,ha összetalálkozik a 2 fél egyszer az utcán,akkor szóba állnak e,vagy netán megismerik e a másikat!

Senki érzéseit nem akarom megsérteni,csak érdeklődök!

24 L


2009. márc. 20. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
hat az olyan hogy lefekudtok egymassal,nem jartok semmi csupan egy ejszaka es annyi,masnap mint ha megnem tortent volna..ennyi..nekem volt mar ilyen..sajna..az elso:(14L
2009. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerem az egyéjszakás kaland fogalmát,ahhoz elég egy kéziszótár is azt hiszem,én tapasztalatokat szeretnék hallani!
2009. márc. 20. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatokat....

Nekem előfordult már ismerőssel is, ismeretlennel is.

Ismerőssel:

- reméltem, h több lesz belőle

- megvolt az érzelmi kötődés, így könnyen megtudtam érinti

- én rávezettem, hogy nekem mi a jó, nem szavakkal, de észrevehető gesztusokkal

- fogamzásgátlót szedtem akkor, tehát gumit nem használtunk, nem féltem a betegségektől, mert ismertem a srácot...

- nem mentem el, de jó volt.....

Utána nem keresett többet, ami nagyon fájt.... Úgy csináltunk mások előtt, mintha semmi nem történt volna. Nem bántam meg, de nem erre számítottam, hogy ez lesz.

Ismeretlennel:

- csak azért történt, mert "miért ne", egyszer élünk, kiakartam próbálni

- csakis egyéjszakásnak gondoltam

- ment az érintés, de leginkább azért, mert nem akartam "szégyenben maradni" hogy esetleg mit gondol majd rólam sex után...

- önző volt a srác, csinált magától pár dolgot, de nem vitte túlzásba, inkább én csináltam neki dolgokat, hogy jó legyen

- gumival védekeztünk

- nem élveztem el, szükség se volt rá, hogy megjátszam, mert ahogy elélvezett, felpattant, kiment a fürdőbe, még arra is alig volt időm, hogy felöltözzek

- rettenetesen megbántam, soha többet ilyen, de én sajnos ilyen vagyok, amit saját bőrőmön tapasztalok, azt "hiszem el", hiába mond akárki akármit is....


23/L


Aztán most lehet lepontozni, csak tessék!

2009. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Szia,

Nekem egy randi sikerült az ágyba.

Ismeretlen volt a srác, vigyázott rám, rendesen védekeztünk, amíg ment a huncut olyan volt, mintha együtt lennénk, évek óta. Magától, és rávezetéssel csinálta amit csinált, és figyeltük a másik reakcióját, közben mint a friss szerelmesek első aktusa úgy beszélgettünk, csókoltuk egymást, nevettünk, élveztük a másikat. Az sem volt baj, hogy nap végén már a nevére sem emlékeztem, csak tudtam, hogy jó volt. Nem bántam meg. Talán annyit, hogy nem tudom ki is volt, de az egy éjszakás kalandnak nem is nagyon a lényege, az ismerjük meg a másikat.

Minden szempontból JÓ volt.

Azóta sem tudok róla semmit, igaz azóta lecseréltem az elérhetőségeimet, és tartós kapcsolatban élek.

2009. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Akkor most nézzük a másik oldalt.. :) (f28)

Volt ilyen -ismerőssel-, de nem egyéjszakás, hanem több éjszakás kaland lett. Pontosabban nem is éjszaka. De csak szex volt, más semmi. Így volt jó mindkettőnknek. Betegségtől nem féltem és ő sem. Felelőtlenség volt, de nem védekeztünk. (Bár ő lehet, hogy szedett gyógyszert, de más nem volt) Egyikőnk se bánta meg, nagyon jó volt. Az egyik ilyen nővel azóta is beszélünk.

2009. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Volt több is. Semmi gond nem volt azzal, hogy nem voltak érzelmek, a lényeg, hogy kívánd a pasit, vagy legyél kiéhezve :-D. Nagyon fontos a védekezés, GUMIVAL!!! ami sokat levon a szex élvezeti értékéből, de még mindig jobb, mint elkapni mindenféle nyavalyát. Sok nőnek nem olyan a lelkivilága, hogy érzelmek nélkül szexeljen, ők ne erőltessék ezt!
2009. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer egy 2 éves kapcsolatom után 1 héttel elmentem bulizni az egyetemi bulikba, vasárnap (ki bulizik vasárnap, ha másnap egyetem?xddd)


Volt egy srác, csokoloztunk táncoltunk en részeg voltam de amugy o is egy kicsit, én azért jobban, persze nem bírtuk sokaig hazamentunk. Utána egyből nekem esett, jó volt egyébként, én élveztem utólag derült ki a srác az szűz volt(wtf) . Másnap másnaposan mentem vissza az óráimra ott hagytam a srácot, persze nagyon gáz volt anyukája otthon volt és a húga is.


Nekunk kapcsolat is lett belőle amugy ezek után, 3 hónapig voltunk együtt, de nem igazán voltam bele szerelmes csak ilyen jó volt hogy volt valaki sajnos vannak ilyenek, eléggé rosszul lett vége a kapcsolatunknak, így már nem beszélünk.


Mással nem volt semmi.

2022. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: gumival, már nem használtam huvelygyurut akkor és el is mentem, szóval nem értem hogy lehetett szuz
2022. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!