Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor a fiú beleélvez a lányba? A barátnőm elkezdte szedni a tabit és eddig csak úgy voltunk hogy kihúztam mikor elakartam menni és a hasán pl mentem el. Milyen érzés mikor nem kell kihúzni és beleélvezhetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Fölöslegesen írtál.

Honnan tudjuk helyetted h mégis mien az érzés.? mindenkinek mást jelent a dolog.

Próbáld ki.

2009. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A párom azt mondta, hogy jobb mint ha a hasamra élvez. De ha elkezdte szedni a tablettát, akkor rövidesen megtudod.
2009. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak biztos jobb,mint hogy ki kell venni,és neki kell befejezni a dolgot.Én lányként nagyon élvezem,bár nem jelent annyira fizikálisan kirobbanó érzést.Sokszor barátom inkább kiveszi,hogy utána újra tudjuk csinálni,de én inkább jobban szeretem ha belémélvez,végülis az a teljes kielégülés szerintem.(tablettát szedek,mielőtt vki leoszt :) )
2009. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Én lány vagyok, nekem jó érzés mikor érzem, hogy pumpál/lüktet :)
2009. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a lány szempontjából tudom leírni!

Remek érzés!

Mikor érzem,hogy megfeszül,felnyög,elélvez egy erőteljes mozdulattal,még 2-3 döfés és rámomlik egy hatalmas test teljesen elgyöngülve!

Neked is biztos jobb lesz majd a tabletta hatása után,nem rontja el a meghittséget a dolog,és nem kell arra koncentrálni közben,hogy baj ne legyen belőle!

Egyébként szerintem nem hülye a kérdés!

Engem is érdekelnek a válaszok!

2009. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Én, mint fiú, viszont nem tudom leírni...nincsenek szavak :D

de most komolyan, az ténylegesen a teljes gyönyör :):)

2009. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, már csak az orgazmus miatt...

Maszturbáláskor nem akkora az orgazmusod, mintha nőben mennél el... Plusz, mikor fröcsögsz, sokkal jobb, megduzzad a kéjléc,és kéjesen feszítő érzés, ahogy lüktet ott bent:) A parnered hüvelye meleg, és nedves, és körbeöleli a péniszt...És és föld a két orgazmus, tapasztald meg, rá fogsz kapni az ízére;) 23/F

2009. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!