Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal már több pozíciót is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már több pozíciót is kiprobáltunk de nem szeretek felül, attol félek nem szerzek neki örömet ha én irányitok. Hogy tudnék ellazulni v mit kéne tennem h neki jo legyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia nekem a párom már a vőlegényem 3 éve vagyunk együtt és még a mai napig szégyellős vagyok.. persze ez néha még tetszik is neki, hogy a párnát a fejemre húzom amikor... szóval felül én se szeretek lenni, de tudod hogy oldottam ezt meg? ugyebár mindig azt néztem h milyen mozdulatra milyen reakciója van... egyszerűsítettem és háttal ültem bele... közölte, hogy még nem volt neki ilyen jó, ugy h én lettem volna felül!!!! sztem próbáld ki veszíteni nem veszíthetsz...
2009. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nálunk is probléma volt ez. Akkor leültem párommal, és - igaz, hogy pirulva de - őszintén elmondtam neki, mi a helyzet. Megértette és segített áthidalni a problémát.

Szóval, hívd külön párodat, és mondd el neki, mi nyomaszt.

2009. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

egyszeruen csak mozogj ugy hogy neked jo legyen. kiserletezz, moogj gyorsan,lassan, fel-le es elore-hatra. kerdezd meg h neki hogy jo, h mit szeretne. de ha csak ugy csinalod h neked jo, 98% h neki is naggyon jo lesz, nincs ahogy elrontsd ugyh nyugi ;)

raadasul a sracnak nemcsak hogy tetszik h lathat, hanem pihen 1et, mivel faraszto ha vegig csak o mozog.

mi a 2. alkalommal probaltuk ki ugy h en legyek felul es rendesen kiakadtam h uuu ez igy ilyen jo???? :D azota engem le se lehet szedni rola ugyh batorsag! nincs amiert szegyeld magad!

2009. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek ugy gondolom kaptam sok jo tanácsot...ha esetleg lenne még vlkinek hozzászolása szivesen fogadom még...
2009. márc. 20. 23:11
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy nem szerzel neki örömet??? Hát dehogynem, nagyobbat, mint mikor ő van felül:)

Nekünk férfiaknak a nap minden részében meg kell felelnünk, legyen szó bármiről, írányítanunk kell rengeteg dologban, és akkor legalább kikapcsolhat agyunk azon része, hogy nekünk kell jól csinálni valamit, ezért élvezni fogja, hogy legalább ott nem neki kell irányítani a dolgok folyását:) Nagyon fogja élvezni, hidd el;) Sok szerencsét nektek 23/F

2009. márc. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!