Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem azt ujjazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt ujjazás közben hogy nagy WC-znem kell?

Figyelt kérdés
Elég ciki a kérdés, de már hetek óta küzdök ezzel a problémával. Ha a barátom elkezd ujjazni akkor egyszerűen nem tudom elengedni magam, mert ha elengedem akkor tuti jönne vmi.. :$ Pedig ha azt mondom állj és elmegyek WC-re akkor nem jön semmi. Vkinek van ezzel vmi tapasztalata? Már kezdek "elriadni" a szextől. Mindig összekell szorítanom ott alul az izmaimat hogy nehogy baleset érjen.. :S:$ Vmi hatásos módszer ezellen? Vkinek volt ilyen? Am sokszor szex közben is előfordul.
2009. márc. 19. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Análisan ujjaz vagy hüvelyben?
2009. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hüvely
2009. márc. 19. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Merről tapogatózik? A has felőli oldalon vagy a végbél felől? Mert ha a végbél felől és a beledben van bélsár, akkor azt a hüvelyből megnyomva székelési ingert válthat ki.
2009. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg, tegye be más irányból az ujját, ne nyomja hátra, szex közben nme lesz ilyen, mert ahhoz visszafele kéne hajlania
2009. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha kutyapózban vagyok és úgy ujjaz akkor is érzem, de ha a hátamon fekszek akkor is sokszor előjön :S
2009. márc. 19. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért érzed ezt, mert a G-pont közel van a húgyhólyaghoz, és így vizelési inger jöhet. Így jön létre a spriccelős orgazmus is.
2009. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 granturismo ***** válasza:
100%
utolsó hozzászólónak.Itt székleti inger van a csajszinál és nem vizelési inger.A kettő közt nagy a külömbség.Megmondom őszintén,én még ilyennel soha nem taliztam. 22-dik {F}
2009. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ingerről beszélünk, nekem nem jön le, hogy székelési, de igaz, hogy a vizelési sem lenne egyértelmű.


Mielőtt lenne valami nézd meg van e valami a popsidban, feldugod az ujjad, igen oda, minél feljebb, elsőre gusztustalan, meg sokadszorra, de inkább ez, ha van valami, akkor próbálj produkálni, ha semmi, megnyugszol. és menj el előtte pisilni is, ha kell 5percig csücsülj.


Amúgy nem nagy a srác?, bár ha ujjazástól. Lehet hátrahajló a méhed, és ahogy "mozgatja"(ha eléri a méhszájat és lökdösi) az okozza a problémát, ha székelési inger+semmi.

Ha vizelési, akkor hajrá engedd el magad, Gpontot birizgálja, és nagyot élvezhetsz.


Sok siekrt

2009. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!