Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyi idő élveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyi idő élveznek el a férfiak szex alatt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

átlagosan 20 másodperctől fél óráig... :)


10 perc?

2009. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is a 10 perc az átlag.
2009. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam egy tanulmányt, ha jól emlékszem, 7-8 perc volt átlagnak megjelölve (ez nagyjából ugyanaz, mint a 10 perc, csak kivonták belőle azt, hogy a férfiak szeretnek kicsit túlozni az ilyen dolgokkal kapcsolatban). :)
2009. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Az en baratom 15 percig is birja, de mar volt ra pelda,hogy 20 percig is birta. Az fugg a tempotol is szerintem.
2009. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már jó ideje nem volt lánnyal akkor akár másodpercek alatt is képes lőni. De ha rendszeres nemi élete van és netán minden nap együtt vannak többször is akkor egyre hosszabb ideig bírja és akár elérheti a fél v. háromnegyed órát is.

persze ehhez erős önkontroll kell meg rengeteg gyakorlás a maszturbáció segítségével. minél tovább tudod húzni minden egyes masztinál annál tovább bírja.

2009. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Változó de átlagosan 10 perc.
2009. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

A barátom általában 1 óráig bírja. Mindig megvárja, míg én elmegyek... Jó amikor időhiány van, akkor persze 10 perc alatt is elmegy.:)

Egyébként először én is furinak találtam, hogy ilyen sokáig bírja. XD

2009. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom még másfél óra alatt sem ment el..és ez volt az első neki is meg nekem is:P am sztem az is beleszámított h volt párszor h néhány pecre abbahagytuk:D
2009. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom 1-2 órán átszeretkezünk(próbálok nem elmenni)

de ha jó csak úgy repül az idő de nagyon kifáraszXD

2009. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Korai magömlés

Mihez képest korai? - tehetjük fel joggal a kérdést, s a választ általában a szexológushoz forduló férfiak maguk sem tudják. Sokan hiszik azt, hogy velük valami baj van, mivel szeretkezés közben néhány percnél tovább nem tudják késleltetni az elélvezést. Valójában a szó orvosi értelmében korai magömlésről csak akkor beszélhetünk, ha a magömlés még a hüvelybe való behatolás előtt, a behatolás közben, vagy azonnal a behatolás után megtörténik. A közösülések átlagos időtartama a behatolástól számítva csupán 2-3 perc. Ez az idő gyakran kevés ahhoz, hogy a nő is eljusson a csúcsig, a szeretkezéseket azonban természetesen nem a behatolással kell kezdeni - az ezt megelőző petting már önmagában is, vagy a közösüléssel együtt a nőt is orgazmushoz juttathatja.

2010. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!