Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratommal (37) 5 eve elünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal (37) 5 eve elünk együtt en (21). Most ket eve valami elromlott közötünk max 10 perces a sex es egyikönknek sem jo miert van ez?

Figyelt kérdés
regen a sex jol müködött akar egesz ejjel, egesz nap. Bar mikor barmenyi alkalommal sexszeltünk. Nagyon jo volt.en szeretem öt nagyon es jo lenne ha valahogyan visszahozhatnam azt ami volt közöttünk.en arra is gondoltam hogy megunt vagy azert nem kivan mert meghiztam egy kicsit.nem tudom?
2009. márc. 19. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy sajnos kinőtted a párodat, vagy ő téged?

Elég nagy a kórkülönbség, ami miatt mondom. Nem azt mondom, hogy lehetetlen a kapcsolatot helyre hozni, jóvá tenni. De.

Ha szeretitek egymást, akkor a külsőségeknek kéne a legkevésbé számítania. Tehát hacsak nem 20kg az a kicsi, akkor a hízás nem kéne gondot okozzon.

Beszéljétek meg, hogy mi is történt. Lehet annyira nagy a nyomás rajtatok, hogy besavanyodtatok.


Tippelgetek, kattog az agyam, mit tanácsolhatnék, most csak ezek jutottak az eszembe.

2009. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek szakítás lesz a vége szerintem is az ellaposodás a gnd valahogy fel kellene dobnotok a szexet de ezt csak ti tudjátok mit próbáltatok mit nem...és ha gyorsan nem változtatok szerintem vége lesz bár igyis azt írtad most két éve...uristen hogy bírtad idáig?????? gyorsan változtatni kell amíg nem késő vagy szakítsatok különben le fogsz ragadni mellette és csak két bábu lesztek egymás mellett ha már nem vagytok most azok
2009. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt.de meg mindig nem tudom mit tegyek,nem akarom elvesziten szeretek benne mindent de ha a szex nem jo nem jo semmi sem?....igy gondolom en.mar mindent ki probaltam vele de tenyleg mindent nem lehet ujat mondani nekünk.de nem szeretnek babu maradni 21 vagyok.
2009. márc. 19. 16:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát jól mondtad ha a szex nam jó akkor nem jó az egész egy kapcsolat csak ugy tud sokáig tartós maradni ha a szexuális vágy mindkét fél számára kielégített ha így maradtok egymás mellett csak szenvedni fogsz 21 éves vagy pont most kéne kiélned magad ne savanyodj bele ebbe a kapcsolatba szerintem
2009. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs más alternatíva, mint leülni és megbeszélni a dolgot.

Vagy most kell szakítani, vagy záros határidőt kitűzni a megbeszélés után, max 2 hónap, és ha nem műxik a dolog tovább, akkor jobb hamarabb, mint későn, vagy soha.

2009. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
en 27,a ferjem 47. korkülönbseg nem erdekes ha ket ember szereti egymast,ha nem jo a sex..meg kell beszelni,ha akkor sem megy bevetni valami ujat,vagy ket nap szünet es hidd el enni fogjatok egymast a kiehezestöl
2009. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt akkor ugye szerinted sem kell veget vetni.meglehet valahogy oldani.ö is szeret enegem nagyon es mindig bocsanatot ker hogy csak ilyen rövid idejig tartott a szex,nem lehet hogy valami orvosi prob.de mondjuk oralisan akar 30 perc is.........?
2009. márc. 19. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
16 ÉVES KOROD ÓTA EGYÜTT ÉLSZ EGY TŐLED 16 ÉVVEL IDŐSEBB FÉRFIVAL? 16 ÉVESEN AKÁR A LÁNYA IS LEHETTÉL VOLNA!!!APAKOMPLEXUS!!!
2009. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nálunk fordított a helyzet,én vagyok 16-tal több.és nagyon jól megvagyunk,nem élünk együtt,nem is akarunk,hetente legalább 3-szor találkozunk,jó a szex vele,és 7 év óta tart a szerelem

el ne hagyd ha szereted,minden változó...

2009. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy 18:38-as? Nem lehet, hogy a párod csak kihasznál? 7 éve együtt vagytok, de külön éltek. Nem is fog soha elvenni? Tutira a párodnak van fiatalabb csajai is. Ha annyira szeretne már rég veled lakna és gyereket akarna. Nem csak tartalék vagy?
2009. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!