Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért zavarja a páromat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a páromat, ha ráfolyik egy picit a saját spermája?

Figyelt kérdés
Szeretkezés után, ugye rögtön nyúlúnk a zsepi után, annyi helyen olvasom,hogy a pasik ezzel nem foglalkoznak,ha kicsit rájuk folyik,nem érdekli őket.A barátom viszont beteges,hogy fúúúj, nehogy rámenjen, milyen undorító.Dehát könyörgöm ez belőle jön, az még oké,ha nem csókol meg azután,hogy a számba ment,ami mondjuk azért bántó kissé számomra,de elfogadom.Férfiak,hogy álltok ezzel,csak szerintem nem ez a lényeg egy együttlét után,pár letörölhető csepp?Miért csinálja ezt?És már nem is kisgyerek,24 éves.
2009. márc. 19. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én még ilyet nem is hallottam.nem is masztizik?és ha igen,akkor hova megy?jófej,ő hozzá ne érjen,te meg nyeld le?furi.
2009. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem masztizik,egyáltalán nem, legalábbis így tudom.Igen,én nyeljem le, ő meg, hogy okosan és ügyesen szálljak ki, nehogy olyan legyen.Engem zavar ez,úgy el tudja rontani az ilyennel az egész hangulatát,hisz úgyis fürdik majd.
2009. márc. 19. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ja, ez érdekes, egyet értek az előttem lévővel: Őrá ne menjen egy csepp se, mert hogy szerinte undorító??? Azt bezzeg nem mondja nekek mi, hogy nem kell hogy lenyeld kicsim mert undorító... Gondolom hogy nem :P

Szal nem értem. Én pasimnak sincs semmi baja tőle ha ráfolyik, pedig van mikor mégis bocsánatot kérek hogy összecsöpögtettem, erre ő csak annyit mond hogy le lehet mosni. És megcsókolni is megcsókol simán miután számba ment el, szal nem értem a te párod...saját magától undorodik lényegébe...

2009. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
a pasid egy önző f*sz... én simán smárolok a csajommal bár régen én is finnyás voltam ilyen téren de a barátnőm egyszer fogta magát és lesmárolt cuccos szájjal:) ha az embert ugy rendesen elkapja a vágy szerintem nem törődik semmivel csak a gyönyörrel
2009. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces,

Volt, hogy csak úgy gyorsan egymásnak estünk, és a vége az lett, hogy a párom rámverte, a keze persze olyan lett+én is. Volt olyan, hogy csak a kezével "fogta" le, és mindent ott is tartott.

De valahogy sose mondta, hogy jaj ő ne legyen olyan....

Nem akarod ezt megbeszélni vele?

2009. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni, mikor olyan volt a szám, és ő erről elfelejtkezett ugyanúgy csókolózott,aztán hirtelen eszébe jutott, olyan a szám,és nem engedte tovább.Ez valami belső gát lehet,mert különben az elejétől tiltaná,és nem feledkezne el róla.
2009. márc. 19. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem masztizik,egyáltalán nem, legalábbis így tudom.Igen,én nyeljem le, ő meg, hogy okosan és ügyesen szálljak ki, nehogy olyan legyen.Engem zavar ez,úgy el tudja rontani az ilyennel az egész hangulatát,hisz úgyis fürdik majd.

Hát az egy hülye!!!! sürgössen hagydd ott!!!

2009. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek után miért elégíted ki a vágyait? Miért hagyod,hogy a szádba élvezzen? Nem érdemli meg! Írtózatosan önző a párod! Saját spermájától undorodik,hát tiszta gyagya! A tudat nem zavarja,hogy a testében sperma van,csak ha a kényes bőrét éri? Nehogy elolvadjon szegény mert a testét sperma érte! De neked mint nőnek meg kötelező a lenyelni,a szádban tartani,bőrödön eltűrni? Ez vicc. Pasi létemre mondom ez vicc!
2009. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én barátom is utálja, ha rá megy, de ő azért nem vágna le egy ilyen hisztit (: Az meg, hogy orál után smároljunk.. kizárt dolog :D Nem szereti :P

Ettől még nem őrült senki, és egy ilyen baromság miatt nem érdemes szakítani.

Vele kell ezt megbeszélned.

2009. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kapcsolata más férfiakkal? Esetleg gyerek korában.... okozhat problémát az ilyen
2009. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!