Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom mért nem élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mért nem élvezi amikor dugunk?

Figyelt kérdés
azt mondja oan érzés neki mintha bennem se lenne és alig érez vmit.. pedig teljesen bennem van.. igaz ez még csak a 2. alkalom volt de az 1.nél is ugyanezt érezte! ez mitől lehet? óvszer a rossz? mi most Durex classic Easy-on használtunk. lécíí írjatok köszi
2009. márc. 19. 15:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Tág vagy? Szorítsd a hüvelyizmaiddal vagy olyan pózban csináljátok, amiben szűkebbnek érez.
2009. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te vagy nagyon tág, vagy ő nagyon kicsi. Próbáljatok ki más pózt is, lehet ezen segíteni!
2009. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan fiúk, akiknél az óvszer érzése/tudata is bekavar a dolgokba. Nem lehet tudni miért, nem tudják irányítani szerintem, de lehet, hogy az a ludas. Esetleg próbáljátok a legvékonyabb gumival. Más pózt, stb.
2009. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
szűzek voltatok?akkor nem lehetsz tág.lehet az ovszer a baj,válasszátok a legvékonyabbat.és ne dugjatok,hanem szeretkezzetek.azt bizos érezni fogja.
2009. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Nos szerintem azért nem élvezi,hogy DUGTOK...-.-"


...mert valamit rosszul csináltok,vagy túl vékony neki a pénisze.Ha meg már sokat szexeltél,lehet azért mert túl tág vagy.Ezt pedig el tudom képzelni,ha te dugsz a barátoddal és nem szeretkezel.

2009. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
kicsi kuki nagy lukkal találkozott...szerintem ez a szitu...:)ami még nem feltétlen nagy baj...amugy nem hinném hogy az óvszer a bibi inkább valami olyan pózt kellene találni ahol jobban kap ingereket a pasid...de ahogy írtad még nagyon az elején vagytok ugyhogy most nem szabad leállni az se neki se neked nem tenne jót gyakorolni kell és élvezni egymást és mindíg aodafigyelni a másikra...biztos összejön nem kell parázni
2009. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
az előző barátommal is történr ilyne, pedig 20 cm volt, 1,5 év után kiderült hogy b**i addig kb 4× próbálkoztunk
2009. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek: Azért nem élvezi, mert DUGTOK, szal valószínűleg neked is ennyit jelent az egész: egy dugást. Ha így gondolkodsz lehet már jópár pasival voltál, kitágultál és ezért nem érez semmit.

Ne sértődj meg, de amíg így gondolkodsz hogy te dugni szoktál, akkor lehet hogy még nem nagyon kéne sexelgetned...

2009. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%
Utolsónak:Most ez komoly?:D
2009. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
dugni a kecskét szokták vagy libát, de sztem inkább szerelmeskedjetek, nem fogsz csalódni, nekem bejött.
2009. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!