Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom, ugy kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom, ugy kielégíteni a pasimat, hogy neki is jó legyen és hogyan tudok elmenni ugyhogy tökéletesen érezzem magam?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, sürgöss lenne, tudom hülyén hangzik de szeretném elérni hogy a pasim minnél több ideig birja és azt, hogy tökéletes legyek az ágyban. Kérlek segítsetek és minden egyes trükköt írjatok le légyszi. Köszönöm szépen egy "kétségbe" esett csaj!!
2009. márc. 19. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pasid akkor fogja tovább bírni, ha hogy is mondjam. Kézimunkázol. És amikor a csúcsra érne abbahagyod, és vársz egy picit. Utána újból elkezded és megint abbahagyod. Ezzel azt éred el, hogy sokkal később élvez majd el. Minél többször teszed ezt, annál jobban fog neki menni. És ami nem mellékes, nagyon élvezetes a fiú számára... Mikor azt hiszi mindjárt, ... akkor te közlöd vele,hogy majd. :)
2009. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Ebben tényleg sokat segítettél, ezt eddig nem nagyon tudtam. Nagyon köszönöm!!
2009. márc. 20. 19:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!