Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Akik kb4-5 éve élnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik kb4-5 éve élnek tartos kapcsolatban és kb 30-35 évesek hányszor kivánjátok meg egy héten a csajotokat? Ugyanolyan még a szex, ugyanugy összebujtok, csokoloztok mint 1-2 éve?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló,

35 éves vagyok, 14 éve vagyunk együtt. Jobban kívánom a feleségem, mint az elején, amikor megismerkedtünk. Vékonyabb lett, és sokkal szabadosabb. Ha arra gondolok, hogy milyen volt 21 évesen, ma lehet, hogy észre sem venném. Mindennap simogatom, becézem és szeretgetem. 2 kisgyermekünk van, emiatt a szexuális készülődés sokszor alvásba fullad, de ha egymásnak esünk akkor órákig nincs megállás.

Összefoglalva: a szex 10x jobb, ugyanúgy összebújunk, és csókolózunk mint 14 éve.

2009. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a férjem 30 én 25 a kislányunk 2 sajnos a gyermek miatt keveset szertkezünnk. (meg kell várni míg elalszik, addigra hullák leszünk)Számomra kevés.Ha nem lenne a gyermek naponta együtt lennénk. Félre ne értsd imádom a gyermekemet.Valamit valamiért.
2009. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
10×
2009. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én párom 40,én 30 éves vagyok,most várjuk a közös babánkat.3éve vagyunk együtt de most sokkal jobb a szex,imád engem,állandóan simogat,csókolgat.Ahányszor csak kettesben vagyunk szeretkezünk!
2009. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz én és a párom még nem vagyunk 30-40 évesek, de már hat éve együtt vagyunk és azt vettem észre a páromnál, hogy a kívánat nála egy cseppett sem csökkent. Én pedig még jobban kívánom vele a dolgot, mint korábban. Én azt mondom, hogy a szex az évek múltával egyre csak jobb, minőségibb lesz. Nem kell félned, ha attól tartasz, hogy meg fogod unni a partnered. Hidd el, egyre csak jobb lesz.
2009. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
65 évesek, 40 év után, 3 naponként, +- 2 nap, de ez így volt már 30 éve is.
2009. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt, az elején heti 4-5 alkalommal szeretkeztünk, mert csak 7végén voltunk együtt, de mióta együtt lakunk volt már, hogy havi 1-re is lecsökkent a csakoriság. Most átleg havi 3-4 alkalommal vagyunk együtt. Nálunk is van kisgyerek,de nem miatta vagyunk ilyen ritnán együtt.
2011. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első: annyira jó ilyet olvasni!!!! Végre a sok "unom a barátnőmet 2-3 év után" "megcsalom" stb. stb. helyett egy ilyen!!!
2011. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!