Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok közt van olyan, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közt van olyan, akinek sok idő után, de sikerült elérni az orgazmust?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,4 hónapja vesztettem el,a barátommal együtt,de azóta sem élvezem,pedig magamnak már számtalanszor ment,és nem tudom mit tehetnék érte,nagyon-nagyon zavar,és tudom,hogy a páromat is.
2009. márc. 19. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ez a gond a késői kezdéssel, ha valaki fiatalabban kezdi, hamarabb és jobban fogja élvezni. Persze vannak kivételek.
2009. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlás a tudás anyja! Türelem, kedvesség. Vezetsd rá a párod, hogy neked hogy jó.
2009. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint egy évembe került h eljussak az orgazmusig.Amikor elveszítettem akkor nagyon sokáig nem ment az akkori párommal,szakítottunk persze nem emiatt.volt utána még pár kapcsim.egy év kihagyás után a mostani párommal sikerült végrte,de vele se mindig.Volt olyan h túl görcsösen próbáltam elérni....Hangolódj rá próbálj több pózt,főleg olyat ami dörzsöli a csiklód
2009. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem ment azonnal, nyugi.

A legelső orgazmusomat a párommal egy nyaralás alkalmával értem el. Minden adott volt: gyönyörű apartman, szép környezet, nyugalom, senki nem sürgetett bennünket. Úgy gondoltuk szeretkezünk egy jót, mielőtt lemegyünk a partra. És a szeretkezésünk több, mint jól sült el, mivel elértem vele az orgazmust többször is.

A példámból is látszik, hogy egy nőnek fontosak a körülmények, és hogy érzelmileg is kiegyensúlyozott legyen. Később meg valahogy ráérez az ember az orgazmusra, és már nem okoz gondot neki. Még az elején vagy, nincs okod aggódni.


Petranova

2009. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!