Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a párotok a feneketeket nyalogatja?

Figyelt kérdés

A kérdést úgy értettem, hogy ott a popsitok lyukánál próbálkozik. Bocs a kissé vulgáris nyelvezetért.

Párszor az én párom megpróbálta nekem bejött. De szerintem csak azért jött be, mert olyan odaadóan csinálta és látszott rajta, hogy nem írtózik ettől a testtájtól sem. :$


2009. márc. 19. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legunhigiénikusabb testtájam, így nem szeretem. Jó érzés, de ha belegondolok, hogy épp mit csinál...Hiába fürdés után...Vhogy nem tudom legyőzni a tudatot és elengedni magam.
2009. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem árt azért előtte letisztázni, hiszen valaki el nem tudja képzelni, azonban másnak meg kifejezetten izgató.

Ha az ember végre leküzdi a gátlásait, és kipróbálja, szerintem nagy valószínűséggel pozitívan nyilatkozik, mert fantasztikus érzés.

A barátom nagyon elzárkózott a dologtól, de egy jó buli utáni mámoros pillanatában az orális szex közben egy kicsit lecsúsztam a gátra. Csak azt nyalogattam, de már ott ki volt készülve teljesen, és ez csak mégjobban felizgatott. A popsiját is el kezdtem kényeztetni, és még soha nem láttam rajta, hogy valamit ennyire élvezett volna. Végül hatalmas nagyot élvezett. Nekem bejön a dolog, és azt is szeretem, ha nekem csinálja.

2009. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helló, én csinálom a feleségemnek és imádja, de visszafelé nem szereti, azaz nekem nem csinálja.
2009. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hu egyszer nekem is csinálta a párom, persze fürdés után, de annyire megijedtem/meglepődtem, hogy soha többetXDpedig nem volt rossz...
2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
az én párom még soha nem csinálta,na de megbeszélem vele,mert izgat a dolog.
2009. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejött...:$:)
2009. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát, először nagyon meglepődtem, de ha őt nem zavarja, akkor nosza. Ő is meglepődött, mikor először próbálkoztam vele, de úgy látom, élvezi


27/N

2009. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát nemtudom, nekem exem csinálta egyszer. fürdés után de elég hát nemistudom... fura érzés az tény... a mostani barátomnak fel se merem hozni, tuti nem lenne benne (de annyira nem is hiányzik)
2009. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!