Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnánk elkezdeni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk elkezdeni az első orális kielégítést? Milyen pózitúrát javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kalandonzni, és barátnőm is szeretné bekapni a horgot. Kicsit viszont fél tőle, még soha nem vol a szájába hasonló dolog. Hogy tudnám megnyugtatni, esetleg segíteni, hogy simán mennyen neki?:) Milyen pózt javasoltok hozzá?
2009. márc. 18. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

te feküdj hanyatt, és a barátnőd meg föléd hajol. inkább arra figyelj oda, hogy ne nézd amikor csinálja, mert az lehet jobban zavarná.

mint kettőtöknek ez lesz az első?

2009. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
69 ez a legjobb...adsz is kapsz is...és ha belejöttök nagyon jó tud lenni...
2009. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, mindkettőnknek ez az első..a 69 se rosz, de kezdetnek nemtom:D lehet..köszi az eddigi válaszokat
2009. márc. 18. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor barátnőd először csinálja neked, nem ajánlanám még a 69-es pózt, had legyen egy kicsit szabadabb. Előtte mindnenképp kényeztesd te is őt, nem keveset.

Szerintem először ez a legjobb póz erre:

[link]

miután belejött, mehet a 69 is :)

2009. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdi nyalogatni, aztán amjd rájön, mit kell ettől félni?
2009. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a közelmúltban volt az első. 69el kezdtük..isteni volt, csak ajánlani tudom :P
2009. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SZia!!A párommal ugyan igy voltam,neki már több tapasztalata volt nekem meg ö volt az elsö de több pettingelés után csak lassan de rátértünk a 69es pozra és nem voltam zavarba mert nem látta,de énis attól félek h nézne biztos nem csinálnám.De azota nem volt ...:$:$Ennek mindenkép elkell jönni az idejének sztem
2009. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Lehet az idő nem következő együttlétet takar, hanem mondjuk egy délutánnal egybekötött éjszakát. És mondjuk az elején petting, meg a éjszaka is és ha úgy érzed h akarod, akkor rátértek a dologra. Legelső alkalommal egy ilyen ,,hoszzúidőzés,, volt nekünk. Én megkaptam, ő elsőre nem, megkérdezte én nemet mondtam, később próbálkozott odairányítani, de újból nemet mondtam, ő mégsem adta fel. Nem kényszerített semmire, csak hajnalra annyira felcsigázta bennem a vágyat, hogy nem tudtam neki nemet mondani. Szóval az idő többféle meghatározás lehet, de szerintem érzed ha készen állsz rá, és szintén a 69et javaslom.
2009. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak:) Igazatok van, merni kell és midne simán megy. Mégegyszer köszi!
2009. márc. 19. 23:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!