Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen kezdtetek el vagy kezdtétek el ízlelgetni a maszturbálást vagyis az önsimogatást ott lent? =)

Figyelt kérdés

Úgy értettem a kérdést,hogy úgy átlagba mikor. És bnők között szoktatok ilyenekról beszélni?=D vagy ilyesmi?

Oltásokat nem kérék,és előre köszi a válaszokat =)

egy kíváncsi fiű ;)


2009. márc. 18. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen fedeztem fel, hogy tudok magamnak örömet okozni. Barátnőim között tabutéma volt ez. Aztán két hónapja, amikor szóba került először komolyabban a szex közöttünk (jah és 19 évesek vagyunk, és szüzek), akkor tett rá az egyik barátnőm egy nagyon halvány utalást, hogy ő csinálja. Én "bevallottam", hogy szoktam maszturbálni, de aztán nem veséztük ki a témát, mert ő nekik ez nagyon kényes. Meg amúgy is felesleges lenne erről különösebben beszélgetni szerintem.
2009. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál=) Várom a további tapasztalatokat :D
2009. márc. 18. 22:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár pasi vagyok, remélem nem gond ha válaszolok.

A barátnőm 10 évesen kezdett masztizni, és ez sem korai.

Több ismerősömnek van gyermeke (2-4 éves), és nemegyszer észreveszem, hogy ráül pl a plüssmacira és elkezdi magát húzogatni rajta.

Ez már ösztönként benne van minden emberben.

2009. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan,de ovis voltam...Csak akkor még nem voltam vele tisztában,hogy tulajdonképpen mi is az...
2009. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékeszem, olyan régen volt. Olyan 11-12-13 lehettem.
2009. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves voltam,de sok lányt tudok rajtam kívül,aki hamarabb kezdte el.
2009. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%
Én sosem csináltam, eszembe se jutott. Van férjem, minek? Olyan szánalmas dolog.
2009. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nahát, valaki itt köztünk már 11 évesen férjhez ment XD


Én kisiskolás voltam.

Egy viszont tuti: kamasz lányok közt a maszturbálás tabu téma.

Sőt, sokszor a nők között is. Ez egy nagy különbség a fiúk meg a lányok között :))

2009. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is még ovis voltam! Olyan 5-6 éves lehettem!:)
2009. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az önsimogatást én is olyan 5-6 évesen fedeztem fel, persze nagyon nem voltam tisztában a dolgokkal:) De csak 15 évesen maszturbáltam először. Akkor viszont elsőre sikerült orgazmusig eljutnom:)
2009. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!