Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy elégítsem ki a kezemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégítsem ki a kezemmel jól? Fiúk írjatok, nektek mi a jó, de lányok ti is írjatok, mit szeret a párotok!

Figyelt kérdés
pl: ha közben kényeztetem a számmal is.. akkor a kezemet is belevihetem a játékba? és mit csináljak ..jó fel-le de ... kicsit bővebben :DD :P
2009. márc. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

persze használhatod egyszerre a kezed és a szád,bár ha csak a száddal cinsálod az elvileg jobb.. am h h.. háát ne csak felül,menj le a tövéig,hol erősebben szorítsd a kezeddel,hol ne.szájjal pedig,pl ha megszívod azt szokták élvezni,vagy ha nyalogatod a tetejét

remélem segítettem:) am lány voltam

2009. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, és én azt élvezem amikor bekapja és szívja egy darabig, aztán fel le szájjal, de közben kézzel is simogat, kicsit a tetejét is nyelvvéggel nyalogatja, aztán hamm, megint tövig bekapja..hidd el, ezt minden férfi imádja!!:) Sok szerencsét..
2009. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Figyu, az egyik dolog amit SZERINTEM a legtöbb pasi imád, az az, hogy ha bő nyállal csinállod. (mármint a száddal), kézzel nem is olyan fontos rásegítened, a száddal úgy is jobb, mármint a barátodnak. (ebben szinte biztos vagyok :P ).Tanácsok: bő nyál, a tetejét nyalogasd azt többnyire minden pasi imádja, kombináld a gyorsú illetve lassú húzogatást (kézzel), azon kívül a zacskót is simogathatod, de SZERINTEM foggal semmi képpen ne csináld (persze csak ha magamból indulok ki :) ), szerintem ennyi :) remélem azért valamennyit tudtam segíteni :)

2009. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először csak lágyan simogasd a kezeddel, és közben csókolózzatok. Csak ezután menj lejjebb, és kezdd el kényeztetni a száddal. Ha ez még idegen tőled (ne legyen :D), akkor csak a kezeddel csináld egyre gyorsabb ütemben, és figyelj rá, hogy ne szorítsd meg nagyon, de azért érezze, amit csinálsz! Ha szájjal is,akkor teljesen rád van bízva. Egy kis nyalogatás előbb a makknál, majd fentről le,lentről fel, csak aztán kapd be. Elég a makkot először, figyelj, h ne sértsd a fogaddal, az nagyon tud fájni. Engem az izgat a legjobban, ha a párom csinálja a szájával, és közben a kezével segít. ja, és nagyon izgató,ha látom, mit csinál,szóval intézd úgy, hogy oda tudjon látni a barátod! 17/F

2009. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én barátom azt is nagyon szereti, ha csak kézzel csinálom neki, és közben a mellbimbóját nyalogatom :)

21(L)

2009. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátom a következőért van oda: szép lassan haladunk, sokáig csak szenvedélyesen csókolózunk, mikor érzem, hogy beindult, akkor szép lassan becsúsztatom a kezem a pólója alá, simogatom a hasa alját, néha rátéved a kezem a nadrágon át a péniszére is. Majd szép lassan benyúlok, először alsógatyán át csak, simogatom egy darabig. Majd levetkőztetem és nem vetem rá magam azonnal, hanem tovább folytatom az előbbi "játékot". Mikor végül a kezembe veszem nagyon finoman kezdem, nem húzogatom még a fitymáját. Majd lassú, de határozott mozdulattal kezdem el, ügyelve rá, hogy közben a pénisze alját is simogassam és a heréit is cirógassam finoman. Közben fokozatosan gyorsulok, de néha lassítok, így akár 30 órás nagyon élvezetes kizárólag kézimunkát tudok nyújtani. Teljesen odavan érte. :) Sok sikert.
2009. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30 perces* :D
2009. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Mindig bő nyállal dolgozz!

2. Húzogasd neki fel-le!

3. Ha gondolod vedd be a szádba, szívd meg neki!

4. Játszhatsz is vele, ahogy neked tetszik, de ügyelj rá, hogy mindig nedves legyen!

5. Ha sok ondót szeretnél minimum 30 percig húzzátok ki, és amitől jó sok lesz belőle az amikor már majdnem elélvez, és akkor abbahagyod. Ezt 3x és 4x-re hagyod elélvezni! Az nagy lesz!

Sok sikert!

2009. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!