Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor szexelünk a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szexelünk a párommal és misszionárius pózban csináljuk, nagyon élvezem. De ha váltunk lovagló pózra vagy kutyapózra akkor 1-2 percig még jó nekem, de utána nagyon fáj, szúró érzés van a hasamban. Milyen pózban lenne jó?

Figyelt kérdés
Valószínű hogy eléri a méhszájamat. A gond viszont az, hogy amikor neki kell többet "dolgoznia" egy idő után elfárad. Milyen pózt ajánlanátok, amiben én dolgoznék, de annyira mélyen nem lenne bennem, hogy fájjon?
2009. márc. 18. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Oldalról próbáljátok meg! Nekem az jön be, és úgy tudsz mozogni te is meg ő is felváltva!
2009. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]



hátha bejön valamelyik :D

2009. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg itt???

itt aztán van sok...

[link]

2009. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tippem...:)

Küldd el edzeni a barátodat, jobb kondival tovább bírja...:)

Ez nálunk is gond volt, hogy úgy nagy vagyok a barátnőmnek, így maradt a misszionárius, és az oldalfekvés...

Vagy ha lovagolsz, ne csússz tövig rá, hanem csak amíg jólesik... Sok sikert kívánok, és sikeres nemi életet:) F/23

2009. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy Te felül, de ne ülj, hanem hajolj vagy feküdj rá. Persze így kevésbé "látványos", de Neked jóval élvezetesebb lehet, mert más szögben ér beléd a nemiszerve.

Valóban jó ötlet még oldalról: mögédfekszik, Te felemeled az egyik lábad, és úgy. Bár én így nem tudtam eljutni az orgazmusig, de mindannyiunknak kicsit eltér az anatómiája.

Óvatosan próbálhatjátok hátulról is (mármint csak a pózt, nem análra gondolok, én azt nem javaslom) - de a kutyapóz nem valami jó, ha érzékeny vagy, inkább állva próbáljatok ügyeskedni, támaszkodj valahova, rakd fel az egyik lábad valamire, szék, stb. és úgy.

Az is megoldás lehet, hogy egy meneten belül is váltogatjátok a pózokat, és a befejezés a Te orgazmusod érdekében misszionárius.

2009. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ilyet kérdezek, de megmondanád hogy mekkora van a párodnak? hogy ennyire rossz máshogy
2009. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl. oldalról, állva nem tud annyira mélyre hatolni.


Itt találsz pár száz pózt:

[link]

[link]

[link]


Egyébként meg annyi a titka, hogy ne nyomja be tövig, te meg ne ülj rá teljesen.

2009. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!