Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem merek önkielégítést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
már majdnem 20éves vagyok (lány),kb 3 éve elvesztettem a szüzességem,mégsem merek benyúlni magamnak... tampont sem merek használni...miért lehet ez? teljesen kiborít már...egyszer próbáltam a tampont,de akkorsem sikerült normálisan felrakni...
2009. márc. 18. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem muszálsz benyúlni lehet kívűl is dörzsölgetni bár énis tartanék tőle kicsit.:D Michelle Wild tudja mitől döglik a légy.:D
2009. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
talán a neveltetés az oka szerintem álltalában teljesen máshogy nevelik a fiukat és a lányokat ha egy kislány a bugyijában kotorászik egyből rászólnak hogy nemszabad de ha a kisfiu a kukijával hülyéskedik az összes szülő rajta röhög...és bíztatják is nameg ugye a fiuk dolga sokkal szemelőtt van előbb felfedezik maguknak hogy mi a jó hogy a jó...lehet hogy nálad is ez volt de biztos hogy ebben valami ilyesmi agyi dolog van ami már régóta lerögzült benned...megoldás szerintem kapd össze magad és próbáld felfedezni a testedet avval nem ártesz senkinek sőt a szexuális életben is kamatoztathatod ha esetleg egy kissebb potenciával megáldott csávóval hozna össze a sors ugyhogy hajrá...
2009. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem ebből az jön le hogy mióta elvesztetted az ártatlanságot pasival sem voltál. Szerintem a te "készülékedbe" van a hiba. Nem is kicsi. Van itt egy pszichológus??
2009. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele, ahogy te, csak én még 16 vagyok és szűz. én most úgy gondolom, hogy majd az első* után magamhoz merek majd nyúlni...

am sztem ha nem nyúlsz be, akkor is eshet jól...:))

2009. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne benyúlni??Kívül izgasd a csiklódat.Tedd rá a tenyered,és mozgasd fel le,vagy ujjal masszírozd,találd meg magadnak,hogy hogy jó.Ne vággyál rögtön hüvelyi orgazmusra.Először ezt tanuld meg.
2009. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tamponnal kapcsolatban.Azért nem tudod felrakni,mert félsz.Amikor nagyon megvan,rakd az egyik lábad a kádra ,és a tampont a cérnájánál fogva úgy told fel,hogy az ujjad is utánaküldöd ,hogy rendesen fennt legyen,mert különben kidörzsöl és fáj.Ne izgulj nem maradhat bent,mert csak 4-5 cm a hüvely.Minitamponnal próbálkozz.
2009. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!