Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy tovább bírjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tovább bírjam a szexet a barátnőmel!?

Figyelt kérdés
Általába 3-4perc után elélvezek ami kicsit nyomasztó a másik fél részén,de van olyan is hogy sokal tovább birom 10-20perc.Erre szeretnék válaszokat hogy mit tudok csinálni hogy tovább tartson az együtlét.
2009. márc. 18. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell, például amikor magadnak vered, mielőtt elmennél állj meg és várd meg míg lenyugszol kicsit, hogy elmúljon az orgazmus előszele, aztán verd tovább és így majd megszokja a tested, hogy ne menjen el olyan hamar.
2009. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hátigen nem az a baj hogy sokszor nyulsz magadhoz hanem az hogy elkapkodod próbáld meg csak akkor kiverni mikor tuti nem lesz otthon senki amikor csak egyedül vagy és minél hosszabb ideig elhúzni az egészet ha ez csinálod előbb utóbb talán jobb lesz...ha nem lesz akkor vannak dokik akik ehez értenek ez a szakmájuk
2009. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

Én ha érzem, hogy lassan kezdődne a nóta, és még nem lenne itt az ideje, általában megállok, vagy ha a csaj mozog, megállítom néhány másodpercre...vagy másra gondolok.Pl. lehet hogy meglepő és humoros, de néha magyar városneveket szoktam sorolni magamban ilyenkor, persze ami eszembe jut...

29/F

2009. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
de édi vagy:$ városnevek egyem meg:)
2009. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Durexnek van egy performa nevű óvszere, ami késlelteti az ejakulációt.Mi kipróbáltuk és nagyon jó!!:D
2009. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a vállalatunk szakszervezeti főbizalmijára szoktam gondolni, garantáltan elmúlik tőle minden orgazmus-szerű gondolatom, érzésem. :D (27F)
2009. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Néha az is bene van hogy én hamarabb belejövök aszexbe és mire párom is már belejön és teljesen felizgult akorr nekem meg kell kicsit állnom és ezt nem anyira szereti:S
2009. márc. 20. 18:29
 8/8 anonim válasza:
ájj meg vedd ki használd a nyelved vagy az ujjad addig.. nekem már sikerült hasonlo helyzetbe orgazmust okoznom lánynak így. 21/F
2012. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!