Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vélemyénetek szerint probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemyénetek szerint probléma az ha szex kőzben néha nem mindig de szoktam pukizni? Nem zavaro az a lánynak? 22/F

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Legalább hangos?

Vazze, elárasztod fingszaggal, és még kérded hogy nem zavarja-e? Ne "pukizz" szex közben! Anyám, de ciki!

2009. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
uhhh! hát nekem az lenne az tuti! Amúgy szokott a párom, nincs érte hőbörgés, teljesen elfogadott, na de szex közben? az egész figyelmem elvenné, főleg még ha szaga is van. Véget is érne akkor ott az esténk...
2009. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
hát biztos elmenne utána a kedvem...
2009. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ereszd ki magad előtte,mert szerintem te sem örülnél, ha a barátnőd szex közbe az orrod alá fingana.:S
2009. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát nagyon kiábrándító lehet. Az én pasim néha utána szokott, de nem rögtön utána, és már az is kiábrándító. Undorító vagy.
2009. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Még ilyen értelmes kérdéseket tömegével nyomjátok kedves fiatalok!
2009. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
ha nem hangos és nincs szaga sztem észre se lehet venni. na de mégis, azért vannak a záróizmok, hogy az ilyesmit el lehessen kerülni. nem hiszem h szex közben képtelen vagy kissé összehúzni őket :)
2009. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

A szex arról szól, hogy ellazulsz, és ilyenkor előfordul.

Szerintem az a ciki, hogy az előttem szólók képesek a záróizmaikra koncentrálni, miközben teljesen másra kéne figyelniük.

Ha szeretitek egymást a lánnyal, akkor nincs olyan, ami undorító lenne meg ilyenek.

-Lehet lepontozni...

2009. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Előttem szóló!

Nem pontozlak le, mert igazad van, de mondjuk, ha a lány is azt mondja, hogy ja, elengedtem magamat, mert ugye a szex az ellazulás, meg még az a nagy állat is rajtam volt, oszt nyomott, hát jó hangosan elszellentettem magam: megnézném én azt a férfit, akinek ezek után nem mutatna fél hatot a toronyórája :o)))

De komolyra fordítva a szót: kicsusszan, hát kicsusszan, felbüfizni nem lehet, ott kő annak kigyönni alul.

De nem lehetne megoldani, hogy pl. az étkezési szokásokon változtass? És akkor kevesebbszer van szellentési ingered? Valami csak kiváltja, hogy ilyen "szeles" vagy.

Én házasságban élek, persze előfordul, hogy valakinél elhangzik egy kis űrgyűrűfütty, de azért szex közben inkább arra törekszünk, hogy meghódítsuk, elkábítsuk a másikat.

Na igen: a szaglás is egy érzékelésforma :o)))

Komolyan: engem RETTENETESEN zavarna.

2009. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Níilván nem ütném agyon a párom, de engem is nagyon zavarna..tuti nem folytatnám:S
2009. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!