Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok. A baratnom nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. A baratnom nem akar mar lassan 3 hete szeretkezni velem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
tobb mint 2 eve vagyunk egyut .man 3 hete nem csinaltuk mondjuk 1 het belole menstruacio de akkor is.hiaba probalom simogatom meg mindent amit tudom hogy maskor jo neki,nem engedi a melet sem hogy simogasam semit,vagy hiaba simogatom a csiklojat.nem indul be,man csikoltam,a nyakat pusziltam,maskor jo volt neki de most nem?miert?mire gondojak?segisetek!!!!!!!!!
2009. márc. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
dgja más azért nem kiván
2009. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod megkérdezni tőle? De normálisan, nem számonkérően!
2009. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
szarügy de van más aki helyetted elvégzi a kéményseprést...vagy érzelmi válság vagy csak azér mer egyszerűen nőből van nem lehet rajtuk kiigazodni...ezt csak ő tudhatja de teis megtudhatod ha fogod magad leülteted magaddal szemben és megkérdezed hogy most mivan!!!! ez az ésszerű
2009. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszoló milyen kedves,bezzeg ha vele lenne ez..imédom az ilyen embereket.kérdezd meg,mi lehet a baj.de mondjuk egy iylen:szivem,az a helyzet,hogy már3hete nem szerelmeskedtünk.én próbálok közeledni,de sajnos mindig elutasitassz.mi a baj?mesélj nekem kérlek..egy ilyesmi megfogalmazásra azért a csajok megnyilnak...a beszélgetés ,a kommunikáció mindennek az alapja.sok sikert.
2009. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hello!

nekünk is volt ilyen hogy 2 hétig nem akartam de én azért mert a fog gátlo miatt csökkent a libidom.

és a barátom veszekedett velem amiért nem akartam ,nem értete meg,szakitani is akartam vele,rosszul esett.

te ne kövesd el ezt a dolgot,szépen beszélj vele

2009. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt olyan h több mint egy hónapig egyáltalán nem kívántam (nem a barátom! :) a szexet! ), egyszerűen idegesített ha hozzám ért, pl érettségi időszakban, mert rossz volt h pl sose kérdezte meg h miért vagyok olyan feszült, mindig a szexszel akart orvosolni mindent. szerencsére azóta megváltozott, hihetetlen sokat beszélgetünk :) de mondjuk amikor minden különösebb ok miatt nem volt hozzá kedvem azért orálisan kielégítettem :)
2009. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok tippelgetni,hogy mi lehet a baj.Egyszerűen csak kérdezd meg.Az ilyesmit meg lehet beszélni,ha nem lerohanod,hanem szépen megkérdezed.
2009. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet hogy valami miatt ideges, és ezért nincs kedve.

Rosszabik esetben megcsal.

Meg kell vele beszélned.

2009. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!