Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés után ahogy leszáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után ahogy leszállok a páromról abban a pillanatban kifolyik belőlem a sperma. Számomra ez kellemetlen, ahogy leszállok egybűl odateszem a kezem, h oda folyjon, de néha rácsöppen a pasimra. Mit tudok csinálni, h ne egyből folyjon ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 21:27
1 2
 1/15 Thurston ***** válasza:
100%
Miért baj ha rácsöppen?
2009. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj? Ne foglalkozz vele: szerintem ő sem teszi.

Amúgy pedig ne szállj le. Maradj ott, öleld át, simogasd... vagy guruljál, ha nagyon zavar.

2009. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem kell parazni. fogsz egy papirzsepit, megtörlöd magad, vagy rögtön felhuzod a bugyit, es kimesz a mosdoba.
2009. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy őt ez zavarná. Nem is tudsz vele mit csinálni, mert a gravitáció erősebb mint te. De ha nem te vagy felül akkor egy pzs-vel könnyen megoldhatod, mielőtt felállsz odateszed. De az én párom ezeken jókat mulat, nekem is kifolyik.
2009. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulod edzeni a hüvelyizmokat, akkor vissza tudod tartani valamennyire. Egyébként döbbenet, 8 év után épp most derült ki, hogy a párom azért nem szereti, ha én vagyok felül, mert akkor néha ráfolyik... azt hittem, rosszul értem, de nem, úgy látszik, vannak ilyen finnyás, prüd pasik is. Szerencsére nem ez a jellemző.
2009. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gáz a barátnőm alatt törcsi van és kész utána meg a lába közé szorítja még vicces is mindkettőnknek :P
2009. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is azonnal kijön, néha "szörcsög" is ugye a beszorult levegőtől :) de ezen mindig nagyon jót röhögünk ;) amúgy úgy kényelmesebb ha a végén én vagyok alul, akkor én döntöm el mikor folyjon ki, pl még fekve felhúzom a bugyit és gyorsan futás a wcre :D
2009. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig odakészítjük magunk mellé a zsepit, és ha én vagyok felül és szállok le, kapásból a zsepit teszem oda, hogy abba follyon
2009. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát igen van ilyen! :) ő mondja nekem hogy jajj csak ne folyasd rám :D de nem zavarja különösebben ha rámegy! de készíts zsepit! amikor befejeztétek vagy töröld le róla, vagy szállj le töröld le magad aztán gyorsan fürdő!
2009. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig teszed oda pzs, ha a pasim van alul, ha én, nem akarok mindent összekenni, ezért mihelyt elmegy, és már venné ki, nyúlok is pzs-ért. Ennek ez a rendje. Nem értem hogy eddig mért a tenyeredbe folyattad? A pzs, v törölköző magadtól eszedbe se jutott? Mondjuk nekem a törcsi nem jön be, csak másoknál olvastam, hogy vki azt használja.
2009. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!