Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szorost vagy a simat szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szorost vagy a simat szeretik jobban?

Figyelt kérdés
fiu vagyok , csajok ti hogyan szeretitek jobban ha van szorzet vagy ha sima a rud :) , ilyen valaszokat h nem higienikus nem fogadok el mivel helyes tisztalkodas mellett higienikusan lehet azt tartani , konkretan az erzesre vagyok kivancsi :) koszi
2009. márc. 17. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Használd a keresőt. A kérdést azt törölheted is.
2009. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én a csupasz mellett teszem le a voksom, a szőr engem zavar...és most jönnek azok akik azt mondják: "dehát a szőrös a férfias", én meg azt mondom nekik: aki férfias az szőr nélkül is az marad.


24/L

2009. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szijja én személy szerint nem szeretem azt ha kopasz, mert az olyan mintha a kis öcsémet molesztálnám, a nagyon szörösnél meg majom feeling van:D

Tehát ugyanugy mint az arcon én itt is a férfias borsta mellett vagyok a 3mm kb.

ha nagyon kopasz akkor mikor nő mindig szúr volt már benn részem. 18/l

2009. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A csupasz jobb érzés! A szőrös szúr,kidörzsöl kívül,kipirosodik,az meg nem jó érzés,ha szex közben szurkál valami.A csupasz orálisan is kívánatosabb,selymes,puha,erre szavazok!

23/L

2009. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Sima! Hányingerem van mindenféle szösztől/szőrtől ami a szám közelébe kerül, és így nagyobb kedvvel kényeztetek odalent is...:P
2009. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha buksz az orális szexre akkor a csupaszt jobb kényesztetni...


Amúgy nem kell gyantáztatni meg ilyenek...a borosta nem a legjobb mert az neked is kipattog, és a lányt is szúrja...kisollóval rövidrevágott a favorit:D


És úgy a férfi se vághatja meg magát amíg odalennt bíbelődik...persze van aki képes rá!


És az első válaszolónak maximálisan igaza van: Aki férfi az szőr nélkül is férfi!

2009. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Engem egyaltalan nem zavar. az jobban zavar, ha en nem borotvalom le. szoval sztem mind1, van aki a szőröset szereti, van aki meg pont a csupaszt. szoval nincs recept :)
2009. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
én kopaszon nagyon kisfiusnak tartom, egy pici borosta félét szeretek ott, de az még izgibb ha van fazonja. imádom, egy borotvával vagy valamivel kilehet őket alakitani.
2009. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
1 cm-ig tetszik, a hosszabb engem nem zavar semmiben, csak nem tetszik
2009. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
A rövidített tetszik. Elég ollóval megkurtítani kicsit. A csupasz számomra gyerekes. Amúgy a páromnak természetes, de semmi bajom azzal sem.
2009. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!