Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondta, hogy csodálatos velem a szex, de ő néha hiányolja belőlem az "állatot". Hogy értheti? Mi az, ami egy fiúnak ilyen szempontból bejön, imponál?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt.
2008. febr. 19. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Csúnya beszéd,vadság,akaratosság,dominancia...Talán ezekre gondolt.:)

Pl. kezdeményezz kicsit közönségesebb szöveggel. Vagyis csak addig menj el,amíg neked is jó,semmit ne erőltess!

2008. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Vagy a tüzes banyát, aki nem szemérmeskedik, s rendesen kitesz magáért szex közben, s semmilyen kívánságát nem rejti véka alá, s ennek tudatában is cselekszik, hagyja, hogy az ösztönök vigyék.

Pl. azt kéred tőle, amire vágysz, s nem pironkodsz! S az se baj, ha nem akad fel a szemed, ha nem kér nagyon durvát!

Mindenki maga ismeri a saját határait!

2008. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
Ha be vagy indulva rá, akkor cselekedj vagy ha messze van tudasdd vele h épp nagy szűkságed lenne tűzoltásra...:PLégy dögös cica aki az ágyban dominál, tudja mit akar, mikor és hogyan és megis meri tenni ki is meri mondani, nem fél letépni a másikról a ruhát mert annyira kívánja légy dög:D
2008. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tüzesség, pajkosság, határozottság, amit hiányolhat. Lehet, nagyjából ugyanolyan a szeretkezés, és inkább csendes, nyugodt. Én is ilyen vagyok, hol csendesre vágyom, hol meg inkább "vad"ra.-)

Végy valami szexi ruhát, és kicsit játsz vele, tetszeni fog neki:-)

2008. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban, utcán, vagy olyan helyen nem kivitelezhető (vgy csak nehezen) súgj kacér durva szavakat a fülébe, hogy mit akarnál vele megtenni.

Vagy vegyél egy bőrszerkós és kötözd ki valahova, és uralkodj rajta.. (csak ne a fűtőcsőhöz kösd, mert lehet forró és megégeti magát :D bár az is vad, nem? :D)

2008. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem az allaton azt erti hogy nem vagy eleg vad a szamara...
2008. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
sztem arra gonol, h néha szeretné, ha te kezdeményeznél, és vadító lennél.....
2008. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!