Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik milyen pózban szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik milyen pózban szeretik a legjobban?

Figyelt kérdés

meg ha mit csinál egy csaj

elsősorban pasik válaszát várom de érdekelnek a csajok is csak irjátok bele h a nemeteket


2008. febr. 19. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez embertől függően, pl a misszionáris póz és a lovagló póz a nyerő szerintem! Én lány vagyok, de ezek a tapasztalatok! És mondom emberfüggő!
2008. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Olvastam hogy állítólag a kutyapóz ...:p( csaj vagyok) Kinek mi...
2008. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutyapóz.És a

Csaj háton fekszik,a pasi rajta,s a csaj lábai a pasi nyakában van-nem tudom hogy hívják ezt a pózt,de ezt is nagyon szeretik!:)

Mindenki másképp szereti!Emberfüggő...

2008. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasimnak is a kutya jön be legjobban,bár azt mondja mindegyiket szereti.
2008. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
legjobban hátulról legalábbis az enyém...szereti ha ugy döfhet ahogy akar és közben marcangolja a popsimat....beleragad és ő a fönök...
2008. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb mikor beleülnek és a lány felém néz, úgy lovagol rajtam, egyszerre látom a kéjt az arcán és ő is a saját tempóját tudja csinálni, de az is jó mikor a lány hanyattfekszik a lábait magamellé emeli vagy a vállamra teszi és szemből megyek neki.
2008. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
az EB pózt. A pasi fekszik, a casj rajta ül, mint egy normális lovagló pózban, de a csaj a hátát kidomborítja, és előre hajol hogy a hóna alatt tudja nézni közben a férfi a meccset a tv-ben. :D
2008. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!