Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi idő szex közben eljutni az orgazmusig?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,nem olyan rég vesztettem el a szüzességem,és a barátom is.Azóta voltunk már párszor együtt,de nem tudom hogy nekem tartana sok ideig,vagy ő megy el túl gyorsan,ami néha igaz,de tény,hogy elég görcsös is vagyok.Még sosem volt vele orgazmusom,pedig maszturbálással rendszeresen elérem.Magamban érzem a hibát,bár nem tudom,lehet hogy valóban jobb lenne,ha hosszabban tudnánk csinálni,meg még elég sokat bánézunk.

Légyszives ne írjatok lenéző,sértő válaszokat,nem tehetek róla,még nincs elég tapasztalatom.


2009. márc. 17. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egyentol fugg.Ki kell tapasztalni,hogy hogyan a legjobb es hogyan tudsz elmenni....hisz gyakorlat teszi a mestert nem?:)
2009. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma! Tapasztaljátok csak ki a dolgokat.

Meg lehet próbálni egy olyat, hogy ő térdel, te fekszel. Ő lassan mozgatja benned a péniszét, te pedig izgatod a csiklódat, orgazmusig.


De egyébként, mint mindent, a nőknek az orgazmus elérését is tanulni kell. Egyikőtökben sincs hiba. Egyébként maga az aktus hosszában nem nagyon kell keresni a választ, mert egy felszabadult, nem görcsölő, jól felizgatott nőt kevesebb, mint 3 perc alatt is el lehet vinni orgazmusig.


Sok sikert a kisérletezéshez.



25/f

2009. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

összeszokás kérdése az egész egyéjszakás kalandoknál szerintem ritka ha van orgazmus bár az ilyen dolgokat csak elég heves vérmérsékletű emberkék csinálják és biztos élvezik is... de szerintem egy hosszú kapcsolatban ha a felek rendesenk kitapasztalják egymás mozdulatait az érintésekre történő reagálásokat egy idő után nem lesz gond és jön a gyönyör is ...a bénázással meg mindenki igy van az elején...idő+gyakorlás+türelem=orgazmus


hajrá 23/F

2009. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még az elején vagy a dolognak nagyon, tehát nem vagy elkésve!!!

Ahogy írták is, meg fogod azt is tanulni, hogy juss el a pároddal a csúcsra.(ha egyedül megy, a barátoddal is menni fog.)

Összeszokott kapcsolatban, nyugodt körülmények között pár perc kell és eljut a nő az orgazmusig. Csak sajnos nem mindig adottak a körülmények.


Petranova

2009. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi..eljön mindennek az ideje...gyakorolni:)

Harsányi Gábor szavaival élve: Nincsenek gátlások! Nincsenek görcsök!


No persze ezt nem a szexre mondta, de ide is passzol, nem kell izgulni...egyszercsak sikerül:) Az idegesség mindent elront!


Amúgy hiába írod oda hogy ne sértegessenek aki bunkó az bunkó...és ha épp erretéved...

2009. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem semmi gond nincs veled,eleve a szexbe bele kell jönni,azon belül a partnerrel is össze kell szokni én azt tapasztaltam.gyakoroljatok:)
2009. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!