Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem felejthetetlenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem felejthetetlenné az éjszakát?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk a barátommal de mostanában ellaposodott a szex köztünk. Szeretném kényeztetni őt de hogyan tegyem? Nagyon szeretjük egymást. Már eddig is volt orális dolog köztünk meg szex. Kíváncsi lennék a véleményetekre mit csináljak? Szeretném ha picit bővebben ki tudnátok fejteni mi után mit csináljak mert szeretném ha jó lenne.
2008. febr. 19. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a következőt valahol,és én ezt szeretném majd kiprónálni egyszer (ha lesz kivel:) ):


Egy üveglapú asztalkát alulról gyertyákkal megvilágítasz,és kis lenge cuccban táncikálsz a kedvesednek... Szerinted milyen lenne a hatás?!:))

Ha nincs üvegasztalka,gondolom megteszi más is,de a gyertya és a megfelelő lenge öltözék fontos!Jah és valami vagány zene hozzá.

Remélem segítettem!:)

2008. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó az első válaszadó válasza, csak szeirntem nem ez volt a kérséd de a válasz azért jól hangzik!



egyébbként nekem mondjuk az jön be a legjobban mikor a nyakmat csokolja egy lány és igy halad lefelé a testemen, az nagyon izgetó tud lenni.

2008. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-valami új póz

-szokatlan helyzet

-apró perverzségek

-játékszerek bevonása

-szerepjátékok (ízlés szerint kombinálható bármivel, és lehet olyan apróságoktól, mint hogy nem ismeritek egymást és csak egy gyors numerára visz fel a lakásba, sub-domino dolgokon át addig hogy a régi osztályfőnökét alakítod; az én pasimnak az jött be mikor a saját ikertestvéremet játszottam el, nem volt előre megbeszélve)

2008. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem egyszer csináltam a barátomnak ilyen kis meglepetés estéket. Vegyetek egy üveg vmit, pezsgő... vmit, ha egyáltalán szerettek inni. Én azért szeretem mert ellazulok tőle. Nem berugni kell. Egy pohárka pezsgő is elég ahhoz hogy kijöjjön belőled az igazi nő. Iszogatás után egy közös fürdés... Hangulatfokozó. Kérd meg hogy hagyjon ott téged a fürdőbe. Öltözz fel szexi ruciba( nálunk a combfix és a fűző jött be). Menj be hozzá, kérd meg h csukja be a szemét, kapcsolj zenét(azt amin ezelött pár nappal már kitaláltad hogy fogsz majd neki táncolni), majd kinyithatja a szemét. Pár percig táncolj neki, majd lentről a feje felé csússz végig rajta a testeddel, és kezd el a nyakától lefelé csókolgatni. A többi jön magától. Tipp: a zenét előre válaszd ki és táncolj rá, próbáld ki hogy jó e arra a zenére táncolni, meg hogy h ne táncolj elötte. Ki fog derülni hogy mi áll jól neked a táncba igy elkerülöd azt a veszélyt hogy ciki legyél. Sok sikert.
2008. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!