Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor rámjön valami akkor be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor rámjön valami akkor be kell mennem valahova ahol nem lát senki és muszáj kivernem, de van ez napi 5-ször hatszor is. Meg van egy lány akibe őrülten szerelmes vagyok és ha meglátom mindig föláll! Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem csináld annyiszor amennyiszer jólesik :) az h egy lány miatt feláll örülj neki :)

azért jó lenne tudni mennyi idős vagy, sztem ne zavartasd magad!

2008. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
hány éves vagy? az, hogy feláll a lányra a farkad, normális. :) de az, hogy muszáj kiverned napi 5-6*...még akár ezt is nevezhetjük majdnem normálisnak, de szerintem nem jól fog kihatni a későbbi szexuális életedre.
2008. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
hát nemtom nekem ez kicsit állatiasnak tűnik, hogy meglátod a lányt, feláll (idáig rendben) és utána rohansz a klotyóba kiverni? icipicit visszafoghatnád magad...
2008. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
persze jo h annyiszor csinálod ahányszor jolesik, de szerintem kicsit visszahevehtnél. aki fiatal korában sokat maszturbál annak késöbb gondjai lehetnek sexuális életében. pl: ha egy lány csinálja neked orálisan akkor nehez fogsz elmenni
2008. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez van de nekem elég napi kétszer. :D

szerintem probáld lecsökkenteni azt az 5-6 alkalmat, amikor felál gondolj valami másra amitől egyből lelankadna, mondjuk egy ráncos öreg nénire, nekem ez mindig bejött. :D

2008. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!