Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek ha bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha bennetek élveznek el a pasik? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Szűz lévén még nem tudtam kideríteni.

Komolyna sokan nem szeretik?

Nem jó érzés nektek a belétek élveznek?

A gyerek is így készül.


2009. márc. 16. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nadeeeee! Ekkkora MARHÁT!!! Te barom! Fogdd a farkad satuba!!!
2009. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

én fiú vagyok


Uhhhh,ez a ,,ragacsos takony. pfuj, ocsmány" kijelentés még az énkedvem is elvette az egésztől.

Az viszont megnyugtató,hogy a többség azért szereti.

2009. márc. 17. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
A kérdés az volt, hogy szeretitek-e, és aki azt írta hogy nem, plusz kifejtette róla a véleményét nemtudom miért kell kiosztani és lepontozni... Ennyi erovel titeket is lehetne cseszegetni, mert szeretitek!
2009. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, tök izgató már maga a tudat. Mondjuk én nem szoktam érezni hogy bármi szétáradna bennem, mint ahogy írták itt többen is, de nagyon izgató számomra hogy belém élvez. Imádom nézni közbe az arcát, mikor látom rajta hogy mennyire jó neki, huuuhh, nagyon jó!:D:D
2009. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!