Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért rángatózik a lábam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rángatózik a lábam miközben a párom kinyal?

Figyelt kérdés
Nem, mindig de van olyan, hogy a lábam elkezd rángatozni és nem tudok vele mit csinálni. Ez mitöl van?
2009. márc. 16. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

jaj de jó kérdés!

néha nekem is,akkor is ha nem esik jól,de nem tudom miért,holott érdekelne engem is:)

2009. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát tudtommal azért mert élvezed vagy annyira el ernyednek az izmaid hogy ilyenkor el kezd rángatózni.
2009. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Parkinson-kor, Huntington-kor. Mar csak egy lepes a dementia!


Az orgazmus eszedbe jutott mar, mint opcio?

2009. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: jaj de vicces kedvedbe vagy....az első válaszolo is irta h NEM MINDIG ESIK JÓL NEKI és ugy is rángatozik..ahogy én is....tényleg ez lenne az orgalmus? egy lábrángás? :)
2009. márc. 16. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert nagyon jól esik! :) A csiklódat " irritálja " :)
2009. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
epp az h nagyon megfeszulnek az izmaid, igy a vazizmok is. es rengeteg inger er, foleg ha a csiklodat kenyezteti. nekem is rang neha, sot, orgazmuskor sokszor ugy begorcsol h szinte faj. furcsa de nem termeszetellenes ugyh ne aggodj :)
2009. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyen lenni, általában pontosan arra az ütemre, ahogy a csiklóhoz hozzáér.

Orgazmuskor meg olyan irányíthatatlan a lábam, hogy szegénynek többször már a nyakát is megrántottam :)

2009. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
ez a epilepszia első jele, fuss.
2009. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo akor megnyugodtam, hogy nem vagyok UFÓ:) Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt, aki meg epilepsziát, parkinzonkórt és hasonlokat írd ide az talájon magának valami értelmesebb elfoglalatságot anál minthogy bunkoskodik..vagy nőjön fel....
2009. márc. 17. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már,hogy rángatózott a lában,de én azonnal észrevettem,hogy miért.A térdemnél van hasonló idegvégződés,és ha egy bizonyos ponton megütöm,akkor az egész lábszáram előrelendül.Reflex.
2009. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!