Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam először?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam először?

Figyelt kérdés

lassan 16 éves lány vagyok, és van egy barátom, és egy hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást.

Ő nemrég már kielégített engem, de én még nem, mert nem tudom hogyan kell ott neki csinálni. tudom, sokféle technikát írnak elő, de én valahogy tartok ettől. Pedig szeretnék neki örömet okozni.

Mégis hogyan kezdjen hozzá egy kezdő csaj?


2009. márc. 16. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
leszopod és kész, nem kell hozzá nagy tudomány, a többi meg majd jön magától...
2009. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát ettől én is féltem, pedig tényleg nem nagy tudomány. Végigpuszilod a pociját, lemész oda, ott is megpuszilgatod, megnyalogatod, ugyanúgy kényezteted, mint bármi más testrészt. Aztán mondjuk a szádba veszed rendesen, és fel-le, a többit majd kitapasztalod, mit szeret. Hidd el, nem fogja monotonnak tartani:D.
2009. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nagyon elrontani nem lehet. :) A lényeg, hogy szívvel-lélekkel csináld, ne azért mert kell. Technikát nem írnék, de van néhány dolgog, amire jó ha odafigyelsz:

Mindig a lehető legtöbb nyállal csináld, figyelj oda, hogy a fogad ne érjen hozzá és a változatosság sem hátrány. Néha nyalogatod, mint a fagyit, néha kicsit megszívod, mintha ki akarnál szívni belőle valamit stb. Ha erősebben vagy gyengédebben akarja, majd szól.

Biztos menni fog. :)

2009. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon egyszerű.

Megkérdezed tőle, mit szeretne, és tudatosítod benne, hogy segítsen, mondja mi a jó, mert te még tapasztalatlan vagy.Legyen ő a tanárbácsi, te meg leszel a diáklány...(Szerepjáték)


Ha végképp nem megy, szerezz valahonnan egy "akciófilmet" és lesd el a trükköket...

2009. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapos kapcsolatnál még egy kissé korainak tartom. Ennek ellenére azt mondom, csak akkor vedd a szádba, ha te is szeretnéd. Ha vágysz rá, ha kíváncsi vagy rá, hogy milyen. Indítsd be a fantáziádat, és valósítsd meg. Ennyi. :)
2009. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig ha már beadtad a derekad illene neki is, de én azt mondom hogy mondja közben mi jó neki, megfogod aztán simogatod huzogatod...hülyének se kell lenni hozzá
2009. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!