Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor masztizok, arrol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor masztizok, arrol álmodok, hogy egy másik csajjal szexelek, most akkor leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Háátt! Én inkább egy pasira gondolnék!
2008. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem ilyen egyértelmű dolog.

Sok nő álmodozik arról, hogy egy másik nővel van, vagy arról hogy szeretkező nőket néz, de ez nem azt jelenti, hogy leszbikus.

2008. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

sokan mondják már hogy a leszbikus buzi szavaknak már elveszett a jelentésük, mivel minden emberben van valamennyi homoszexualitás,sokan ugy fogalmanak hogy mindenki biszex csak mindenki más mértékben. minden embernek megfordul a fejében milyen lehet a saját nemével csokolozni szexelni. és az hülyeség hogy a pasiknak nem én is az vagyok. itt egyszerüen arrol van szo, hogy mig egy nő ezt bevallja a férfiak inkább szégyenlik.

igy szeribtem hülyeség lenne azt mondani hogy leszbikus vagy, van benned csöppnyi de ha férfiak iránt is érzel vonzalmat akkor nem vagy leszbikus! az is leht hogy csak kiváncsi vagy milyen lehet a saját nemeddel a szex. és ha kiprobálnád még akkor sem biztos ogy leszbi lennél, egyzserüen az ember kiváncsi.

2008. febr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó hozzászólónak: ez nem igaz! Rá sem bírok gondolni hogy Én??? egy nővel??? pfff

Undorító számomra,az hogy más erről hogy vélekedik,az ő dolga.


Amúgy meg, ha valaki ilyenekről álmodozik,annak biztosan van oka. Te tudatod alatt vszínűleg nagyon vágysz arra hogy kipróbáld egy nővel is. Aztán majd utána derülne ki, hogy hetero,-homo,-vagy bi leszel!

2008. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
A hajlam megvan benned, az tuti!
2008. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha már egy másik lány jut eszedbe, a hajlam megvan benned,de nem biztos hogy az vagy, de gondold el nem véletlenül fantáziálsz lányról.Gondolom azért mert kipróbálnád.De ettől még a fiúk is érdekelhetnek.Biszex?
2008. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
ha tetszenek a fiuk és van vagy szeretnél pasit magadnak roluk is álmodozol netán szerelmes is vagy egy ellenkező nemübe akkor nem hsizem h leszbikus vagy. csak a sexuálisan kiprobálnád esetleg egy lányal vagy hasonlok.de ezt legfőképp neked kell tudni h h viszonyulsz a pasikho és h a csajokhoz
2008. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Én lány vagyok, én is néha egy lányra gondolok, sőt vannak kedvenceim:D

Szerintem ettől még nem vagy leszbikus. Amíg nem vagy szerelmes egy lányba, nem hiszem, hogy az lennél. Az meg, hogy masztizás közben egy lányra gondolsz, annyit jelent csak, hogy szexuálisan kívánod... és miért ne kívánhatnád? Elvégre mégiscsak mi vagyunk a "szebbik nem":))

2008. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem csak bisex vagy!
2008. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
az vagy,leszbi!Szar ügy!
2008. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!