Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek hol esne most jól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hol esne most jól a legjobban?

Figyelt kérdés
Ki hol szexelne most egy jót legszívesebben párjával?:D
2011. máj. 26. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az utolsó már biztos élvezi a dolgokat :D

Sajnos nálam is a távolság a döntő 35 km :( de ha velem lenne, kinn a szabad ég alatt, mindent és mindenhol :)))

2011. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Itt és most:) Csak pont elaludt és holnap zh:S Nem keltem fel:/
2011. máj. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15 meg 35 km.Eddig 200-al nyerek.... :( Nekem nem is kéne a szex feltétlen,ölelni álmában is a végletekig boldoggá tenne.A szex reggel is ráér :)
2011. máj. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A rákospalotai szemétégetőben a nyersanyag osztályon. Vagy az újpesti szennyvíztisztító telepen a """víz"""-ben. Vagy egy kilátóban... oszt', ha nem lesz jó, akkó' le tudod lökni
2011. máj. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tengerparton. Vagy tóparton. Vagy folyóparton. Tökmindegy, csak utána pancsolhassunk egyet mert rohadt melegem van.

De itthon is jó lenne, mostanában az kimarad, inkább náluk:/

2011. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!