Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbikus lennék, vagy mi van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék, vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve együtt vagyok a mostani barátommal. Nagyon jól megvagyunk, de a szex már jó ideje nem működik rendesen köztünk (csak a vaginális közösülés - nem nedvesedem, izgulok fel rendesen, fáj - petting közben képes vagyok orgazmusra).

Előtte főleg fiú barátaim voltak, de igazából nem vetettem meg a női nemet sem, megnéztem a nekem tetsző, szép lányokat is az utcán, volt, hogy csókolóztam is velük. Aztán ez a korszak elmúlt, betudtam fiatalkori kíváncsiságnak, és a figyelmem teljesen a férfi nemre irányult.


Az utóbbi fél-egy évben azonban sorra eszmélek rá különböző dolgokra. Bár nem tudom magam elképzelni most így nővel, hiszen nagyon szeretem a párom, rájöttem, hogy tulajdonképpen nagyon tetszenek az arcán a nőies vonások, a hosszú haja. Észrevettem, hogy önkéntelenül is szex, petting, maszturbálás közben nőkre, mellekre gondolok. A kérdés az után ötlött fel bennem, mikor hirtelen ötlettől vezérelve egy csinos lány videójára kezdtem el maszturbálni, és szine azonnal a csúcsra jutottam.


Főleg olyan lányok, nők válaszát várom, akik fiatalon, 20as éveik elején (vagy még az előtt) jöttek rá, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, esetleg párkapcsolatban is éltek egy férfivel. Hogyan jöttetek rá, és éltétek meg? Tanácstalan vagyok, hogy ez most mi.


2009. márc. 16. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges... Esetleg bi is lehetsz. Ilyenkor általában az a legjobb, ha ténylegesen kipróbálod egy lánnyal; a tapasztalat segít eldönteni a helyzetet. Ezt még akár meg is beszélheted a barátoddal, lévén elég nagy az esélye, hogy ő is inkább kíváncsi lesz, semmint dühös. Plusz, ha kilátásba kerülne az is, hogy idővel akár egy hármas is összejöhetne egy második lánnyal, az jó eséllyel csak még kíváncsibbá tenné...


Szóval röviden, a puding próbája az evés. Próbáld ki, és megtudod.

2009. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Hát, ez így, ebben a formában, biztos nem fog megvalósulni. Meséltem a barátomnak a korábbi eltévelyedéseimről, és nagyon kiakadt, nem igazán tolerálja az ilyesmit. A hármas pedig kizárt, a levélre is féltékeny, ha a vállamra esik.

2009. márc. 16. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig ne mond meg a baratodnak! adj 1 teljes eselyt 1 lanynak akit vonzonak tartasz, ugy hogy csak ra figyelj szex kozben. mert a baratoddal is igy szeretkezel, igy fer lesz az osszehasonlitas. ha 1 alkalom nem eleg (az elejen tul izgatott vagy, esetleg ketelyeid vannak, szokatlan helyzet,stb) akkor legyen tobb.

ha a dontes a baratod mellett lesz akkor toled fugg h egyaltalan elmondod neki vagy sem. viszont komolyan gondold at h kepes vagy vallalni masok elott, kesobb esetleg a szuleid elott is. es h kepes lennel 1 lannyal leelni az eleted.

vegulis lehet h csak 1 kis szexualis kaland lesz az egesz es rajosz h megis jobban kellenek a ferfiak. de 1 probbat mindenkepp meger mert ezt nem hordozhatod magadban a vegtelensegig. legy bator es oszinte onmagaddal!

2009. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Odin777 ***** válasza:
45%

én úgy tudom :

kezelések szerint 4 -ből 3 csak betanulja ezt mindőssze 1 a genetikusan ...

azt a 3-at vissza lehet téríteni a "helyes keékvágásba" pscihológus segítségével...


de nme hiszem hogy kórházban foglalkoznak ijesmivel azok unják a banánt csaj igazán

szerintem próbálkozz szépfiúkkal ...

2009. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ehh... az első két válaszolónak köszönöm a normális választ.

Ez utóbbit viszont több szempontból sem értem... a másságot nem olyan bajnak tekintem, amihez pszichológusra lenne szükség, esetleg ha valakiben sérüléseket okoz a feldolgozása. Ezzel egy pszichológus sem foglalkozik, mert nem kell és nem is szabad, hogy "visszaheterósítsa az embereket". Nem össze-vissza térítgetésre, "gyógyításra" van szükségem, hanem arra, hogy rájöjjek, hova is tartozom. Barátom pedig van, ha csak ezen múlna, nem szorulok rá ilyen-olyan szépfiúkra...

2009. márc. 16. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok újra, és az első válaszod fényében teljes mértékben pártolom a második válaszoló javaslatát. Valószínűleg tényleg ez lenne az esetedben a legcélravezetőbb. Kipróbálod egyszer, vagy ha kell a bizonyosság, többször, és kiderül.


Ha gondolod, írj majd még, hogy mik a fejlemények. Én legalábbis kíváncsi volnék, hogy alakulnak a dolgok. :)

2009. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást... :) Sokat jelent most. Egyelőre belevetem magam a titkos ismerkedésbe, megpróbálok "felcsípni" egy lányt, és nem túl magasra tenni a mércét (elég válogatós tudok lenni)... :D


Amúgy a hármasba belegondolva... utólag sem tartom jó ötletnek. Mi van, ha kiderül, hogy a lánnyal jobban élvezem? Persze, hogy szakítás lenne a vége, de miért kínozzam jobban a barátom azzal, hogy látnia is kell.

2009. márc. 16. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Jogos... Ezért is mondtam a válaszod fényében, hogy teljes mértékben pártolom a második válaszoló verzióját.


Sok sikert a következő jelentkezésedig is (meg persze utána is)! :)

2009. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!