Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az az anyag, ami a csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az anyag, ami a csikló orgazmusnál spriccel ki a csajoknak?

Figyelt kérdés
Barátnőm kérte, hogy cserébe amiért ő lenyeli a spermám, én is nyeljem le neki, ha éppen olyan orgazmusa van, de előtte szeretném tudni, hogy tulajdonképpen mi is az, ami akkor kijön.
2009. márc. 15. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Csiklóorgazmusnál nem spriccel semmi, csak G-pontosnál esetleg. Ami a húgycsőből távozik. Vmilyen mirigy váladéka némi vizelettel keveredve.
2009. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a csiklói,hanem a G-pontos orgazmusnál jelentkezik.Pontosan nem tudom miből áll,de állítólag sós az íze.


18/L

2009. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, volt egy kis fogalomzavarom akkor, de már ez is megoldódott ;)

Akkor asszem nem lehet rosszabb, mint az én spermám, szóval bevállalhatom nyugodtan.

2009. márc. 15. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja igazuk van az elöttem szólóknak am nincs semmi undoritó ize (tapasztalat, am sós) szal no para!!!!!

22\F

2009. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi, g-pont orgazmusnál van ilyen.


Olyan az íze, mint amikor nyalod a csajt és nedves... vagy semmi íze nincs amikor már sok kijött. Szerintem egyáltalán nem kellemetlen, bevállalhatod. Nekem sokkal kellemetlenebb lenyelni egy pasiét.

2009. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!