Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a huvelyi orgazmus, es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a huvelyi orgazmus, es a huvelyi egyszerre a csikloival?

Figyelt kérdés

Itt olvastam,hogy volt akinek egyszerre volt mindketto na az milyen?:D

Es a huvelyi jobb mint a csikloi?

Bocs a hulye kerdesek miat...


2009. márc. 15. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem létezik hüvelyi orgazmus. Még a nagyon tapasztalt szexéhes nők sem nagyon tudják elérni. Vannak akik azt állítják, hogy ők képesek rá, de nehéz elhinni. Én sehogysem vagyok rá képes, orgazmust csakis úgy tudok elérni, ha közben izgatom a csiklómat. Ez persze kissé illúzióromboló, de egyszerűen máshogy nem megy.
2009. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Na jó, haver, ne hülyéskedj velem... mi az, hogy nem léátezik hüvelyi orgazmus, amikor nekem volt, és hidd el, nem csak nekem... meg akkor márt van rá egyáltalán szó??? Istenem gyerekek...

Amúgy a kérdésre azt írnám, hogy nagyon király a hüvelyi orgazmus. És ha mind2, hát kérlek szépen, az a világ legjobb dolga.

próbálkozz, át kell élned.xd

am meg nem volt annyira hülye kérdés, olvasgass, mások miket írnak...................:D

2009. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Pech:)


Nagyon jó érzés. Hogy melyik a jobb? amelyiket éppen átéled. De ha választani lehet, akkor a kettőt egyszerre. Amúgy a hüvelyi orgazmusnál nem akarod majdnem azonnal abbahagyni az izgatást, mint néha a csikló orgazmusnál, ha azt sokat izgattad.

2009. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!