Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik azok a szavak amik sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a szavak amik sex elott a pasi fulebe sugva felizgatja oket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Semmi fantázia?


"Mutasd meg mennyire szeretsz"

"Érezni akarlak magamban"


De lényegében azt is mondhatod hogy apacuka fundaluka ha OLYAN hangnemben, hanglejtéssel mondod, olyan nyögdösve..

2009. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
én szeretem amikor mondja hogy egy dög vagyok ,vagy csödört mond , vagy egyszerüen a simogatásomra azt mondja jaj de finom, gyengéd !!
2009. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Sok minden van, de engem legjobban az izgat fel, mikor azt mondja: "Olyan sz*phatnékom van" :)
2009. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
"Iszonyatosan kivanlak", epp csak a fulbe lehelve... :)
2009. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
kívánlak, nagyon felizgattál, alig várom hogy együtt legyünk...ami eszedbe jut! vagy aminek te is örülnél!
2009. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
pl. ez: Tripperem van. :)
2009. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
"Majdnem olyan jó vagy, mint a Jani haverod" :D
2009. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj az utolso valaszado nagyon jo:))=))=))=)).. csak nah nem epp a legjobb megkozelits, koszi szepen mindenkinek:*
2009. márc. 21. 11:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!