Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok és még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm. Hogyan kezdhetnék hozzá?

Figyelt kérdés
lányok és tapasztaltabb pasik segítségét is várom. Fiú iskolába járok és így elég nehéz. Viszont van egy lány aki nagyon bejön, küldjek neki egy e-mailt?Mégsem szólíthatom le csak úgy...
2009. márc. 15. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De, leszólíthatod simán, ha egyedül van, ha a barátnőivel, az a legtisztább ha személyesen jelzed neki hogy tetszik, veszteni valód nincs:).Ha meg félénkebb típus vagy akkor kezdj mail-el vagy msn, telefon, sms.
2009. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Küldhetsz neki ímélt, de talán először próbáld meg vhogy kinyomozni, h milyen beállítottságú, lehet, h vmi nem szokványos módszernek (kézzel írott levél pl.) jobban örülne. :)

Ő ismer téged? Szoktatok beszélgetni? Hol találkoztál vele?

Csak mert lehet, h a személyes kontaktus sokkal többet érne. :) Próbálj meg vele közös programot szervezni... Jajj, de rossz, h ilyen kevés infót írtál... Így nem tudok jobban segíteni. (22/L)

2009. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó válaszolónak: ez a "nem szokványos módszer = kézzel írott levél" döbbentett rá, hogy a 28 évemmel mennyire rég voltam fiatal. :) Mert akkoriban netünk nem volt, úgyhogy maradt a sok-sok teleírt oldal. A mai napig megvannak. :)
2009. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
tudasd vele hogy bejön neked. kacsints vagy mosolyogj rá ha meglátod, köszönj neki!
2009. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
31%
Hát figyelj rá oda!Bár ha még nem volt bnőd akkor eltudom képzelni h nézhetsz ki már bocsi!Ne haragudj!De a lányokra oda kell figyelni mert ha nem vagy csúnya és udvarias vagy meg ilyenek akkor könnyen tudsz bnőt szerezni!De tudod sokszor nem az elérhetetlen lányoknál kéne kezdeni!Hanem a veled kaliberüeknél!
2009. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%

jah és ha már a kacsintást választod, akkor ne szúrd el!

tudod kacsintani tudni kell, de ez neked tuti nem megy, ha 18 évesen még nem volt csajod. Már bocs!!!

2009. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj h ti milyen bunkók tudtok lenni. Csak azoknak a srácoknak lehet barátnőjük, és kiegyensúlyozott kapcsolatuk, akik jól néznek ki? hát nagyon nem.

Lehet, h az sem most volt, mikor én voltam ennyi idős, de 19 éves voltam, mikor első barátommal összejöttem. Pedig se szépnek, se csúnyának nem tartom magam. Ez rohadtul nem ezen múlik.

Oké, nagyobb esélye van egy srácnak, aki jóképű, de ez még nem biztosíték semmire.

Szóval az ilyenekre ne hallgass! :)

Kezdeményezz, beszélgess vele, próbálj meg vele kontaktust teremteni! Kérhetsz tanácsot osztálytársaidtól is, vagy lány ismerőseidtől, azért 1-2 csak akad! :)

(én voltam a kézzel írt leveles)

2009. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket rendesek vagytok! persze van lány ismerősöm és mikor velük beszélek tökre jól érzem magam szal nemvagyok sosem zavarban meg ilyesmi. Egy előbbi kommentre pedig:a lányt minden reggel látom, de nemvolt még vele semmilyen közös programom csak egy településen lakunk szóval nemismerem....még:)
2009. márc. 15. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor menj oda hozzá egyik reggel, és kérdezd meg, h elkísérhetnéd -e, mert már többször is láttad, és szívesen megismernéd!

Szerintem itt - lehet, csak belemagyarázás, de - fontos a "megismerni" szó, mert az "szívesen megismerkednék veled" tipikus csajozós szöveg, és félő, h akkor lekoppint. Viszont ez így komolyabb vhogy. :) Sok sikert! :)

2009. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!