Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a csiklói és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csiklói és a hüvelyi orgazmus között?

Figyelt kérdés

Mármint az érzése között. Volt már orgazmusom, de némelyiknél nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyik volt.

Lányok, ti mit éreztek egyiknél, másiknál?


(még mielőtt valaki leszólna, nem kis csitri vagyok, hanem egy felnőtt nő, csak épp ezzel nem vagyok tisztába)


2009. márc. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak csiklói volt. az olyan mintha az egész testemet átrázná az erős áram. hüvelyi meg csak kezdődött egy parszor, de aztan mindig elsirtam magam, ugyh azt nem tom.
2009. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsírtad magad?:D de aranyos vagy:) de miért?
2009. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a hüvelyi picit tovább tart,nincs annyira éles tetőpont mint a csiklónál,nem tudom érthető e:-)
2009. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt en se tudom, fel is tettem egy ilyen kérdést. egyszerűen érzek vmi nagyon erős ingert ott belül, és egyszercsak előtör belőlem a sirás. nemtom miert van. :S elso valaszolo voltam.
2009. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!