Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha a párotok csók közben a feneketeket fogja? 2ben és nyilvános helyen is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
én nagyon:),bárhol.bármikor
2009. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én teljesen felizgulok tőle, ha csók közben fogja a fenekem, de nyilvános helyen nem szeretem.
2009. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én imádom :P

És nem érdekel mások ilyenkor mit gondolnak rólunk ((:

2009. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
igen, nem zavar. sőt néha még máshová is eltéved, de nem feltűnően. először kicsit zavart, de megtanultam, hogy ne érdekeljen mások véleménye, mert mindig csak arra figylemtem, hogy másnak mi a jó.
2009. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az beszel igy aki nem eleg muvelt a dolgokhoz. Akarhogyis egy parkban, a varoskozott, buszon, uzletben akarhol kozteruleten szerintem eleg parasztsag taperolni a masikat. Elsosorban mert szerintem amugy sincs benne semmi jo ha kozben 50-en bamulnak, masodszor meg izlestelen. Kettesben semmi bajom vele, de tuti nem engednem a paromnak nyilvanosan....
2009. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

OFF:


Baxxátok meg! Én most írok ehhez a kérdéshez elsőnek, de ez egy kérdés volt, mindenki leírja a " tapasztalatát " és a véleményét. Ez egy személyes kérdés, hogy TE SZERETED-E, hogy lehet erre NEM HASZNOS választ adni? A kérdezőnek biztos hasznos, hiszen válaszoltak a kérdésére, és mindenki úgy válaszolt, ahogy ő gondolja...

pfff... megáll az ember esze..

2009. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nah azért közterületen ne...nemcsak a kicsgyerekek miatt, hanem mert akárhogyis ez nem tartozik a fél világra...


Kettesben rendben még ha ottvan 1-2 haver barát(nő) talán az se baj de utcán középületben felejtse el!

2009. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
utálom.
2009. márc. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktunk nyilvánosan semmit,csak puszit..engem már az is idegesít és gusztustalannak tartom,ha egy párocska egymás gyomrában turkál ott ahol éppen eszek/vásárolok/tanulok. Pláne ha tapogatják is egymást.. nem kell félreérteni, ezek nagyon is jó dolgok,de privátban könyörgöm! Senkire nem tartozik és nem kíváncsi rá..hála az égnek, a párom is így gondolkodik, így ebből nincs vita. Amúgy csak azért zavar néha a popsifogás,mert nem vagyok teljesen elégedett vele..a barátom viszont igen:D Szóval mikor milyen a hangulatom :)
2009. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen nekem is égnek áll néha hajam hogy megfogta a löttyedt hátsómat..ááá:D


Amúgy csak kettesben...nem kell látnia senkinek ahogy egymás torkát, seggét, mellét..."polírozzátok"!

2009. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!