Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánja a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a barátnőm a szexet?

Figyelt kérdés

Előfordulhat hogy alapból olyan aki kevesebbszer kívánja? Max hétvégente 2x-3x.

Tudatalattinél is eldőlhet ez az egész? Gondolok itt arra hogy 1 éve vettem el a szüzességét, de sose élvezett el. Nekem alapból eléggé rövid idő amig elmegyek (max 20-25 perc), de ez csak ritka eset hogy ennyi ideig bírom. Az ujjazást nagyon nagyon szereti, szoktam neki csinálni mindenféle formában nem csak ki-be huzogatom, de egy idő után elkezd neki fájni. Orális kényeztetést meg nem engedi. Semmivel nem tudom rávenni hogy engedje a nyalást. :S Vmi ötlet?


Közrejátszhat az is hogy picit korán kezdte ezt az egészet? (16 évesen) Vagy ő is azok közé tartozik aki nem tud elélvezni?


2009. márc. 15. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hogyan szoktátok csinálni? a pittinget is és az ujjazást is ha leírod akkor tudok segíteni
2009. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
20-25 perc az már átlag fölött van, csak szólok. Amúgy a nők, amíg kezdők, sőt, sokan azután is, folyton agyalnak valamin. És hidd el, Te leszel az utolsó, akivel megosztja, pedig csak közösen tudnátok megbeszélni.
2009. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
mekkor a péniszed?kb?
2009. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

második válazadó rátapintott a lényegre.


Ezt meg kell beszélni. De ha a lánynak ez fontos lenne, akkor beszélgetést kezdeményezne.

A 20-25 perc az az átlag felett van, ne hibáztasd magad. Aki ennyi idő alatt sem tud elmenni, azzal valami gond van.

Ha most kezdtétek volna a kapcsolatot akkor téged hibáztatnálak, mert biztosan rosszul csinálod így az elején. De hát 1 év nagy idő.

Írod, hogy nem engedi, az orált. Szerintem elég gátlásos lehet ez lány... vagy nem is kíván téged...

Meg kell beszélni az a legbiztosabb szerintem.

2009. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A péniszed hosszának semmi köze hozzá,még egyszer srácok elmondom ha nem hallottátok volna már párszor nem a hossza hanem a vastagsága a lényeg lehet 30 centi 2centi átmérővel köszi csak a méhem nyársalod fel,de lehet 15 centi jó 5-6 átmérővel az inkább jó érzés mint a hosszú girnyó.A probléma ott lehet h nem jól csinálod,ha petting közben elkezd neki fájni az valószínű azért van mert nem nedves és az meg azért van mert nem jó neki,ezt korrigálhatod ha áttérsz a csiklójára.Az h frigid lenne az meg elég valószínűtlen 16-17 évesen csak eddig még nem kapta meg azt ami neki jó,vannak nők akik csak csiklósan tudnak elmenni,ez azt jelenti h maga az aktus neki nem olyan intenzív érzés h elmenjen hanem csak ha a csiklóját izgatod,ennyit tudok neked segíteni aztán később lehet h már annyira belejön h sikerül neki a hüvelyi orgazmus is
2009. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A péniszem mérete sztem egész átlagos, 15 cm.

Nem teljesen egy éve kezdtünk el szexelni, én vagyok neki az első. Még az elején egész sokszor kívánta, volt hogy heti 5x-6x is, de most meg már leginkább akkor kívánja ha megvan neki. Semmikor máskor.

Az orált is szerette régen, mindig csináltam neki, örült is neki, de egy jó ideje nem engedi. Sose mondta még hogy miért, de egyszerűen nem engedi én meg nem is erőltetem. nedvességgel sosincs baj, mindig benedvesedik normálisan. Igaz van mikor kell síkosító, de nem mindig. Fog.gátlót is használ lassan fél éve. Ez a második alkalom hogy használ. Az első nem volt megfelelő neki.

Volt hogy elkapott egy fertőzést és mind a kettőnknek kikellett kezeltetnie. Na azóta meg végképp nem engedi. A fejemet sem tűri meg ott sokszor max gatyán keresztül. Mindig azzal jön hogy biztos büdi, vagy rossz az íze stbstb, de mindig mondom neki h semmi gond. Már nem tudom mit mondjak neki :S

ha a csiklóját izgatom akkor is fáj neki egy idő után.

Pettingelni szoktunk elötte, mindig ujjazom, régen imádta volt hogy mást nem is akart, de már az se akar menni :S

2009. márc. 15. 19:19
 7/8 anonim válasza:
A válaszodra:sztem akkor az lehet a probléma,h mégsem ugy csinálod neki ahogy az neki jó,vagy elmult neki a szerelem:Sés már nem szeret veled lenni(lehet h csak szexuálisan)szerintem az a legtisztább ha megkérdezed töle hogy hogy csináld mit csinálj,nem ciki ha megbeszélitek,néma gyereknek....
2009. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy a szerelme elmúlt, de még szeret de nem szerelmes.
2009. márc. 21. 09:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!