Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a titka a hosszú (akár 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a hosszú (akár 2 órás) szexnek?

Figyelt kérdés

Ha sokáig szeretném csinálni, valahogy nemnagyon sikerül. valószínűeg minden az agyban dől el, csak nemtudom h mire gondoljak, hogy kell hozzáállni ilyenkor a lányhoz? Ha próbálok nem rá gondolni akkor ugy tovább tart, de nem is jó, kevesebb az élvezet. Ha a két gyönyörűszép szemét nézem, akkor meg nem bírom sokáig, egyből érezni kezdem ott lenn h közeledik a csodás befejezés. Mindenképpen tovább szeretnék fejlődni az "átlagos szokásos 10-15 perces szex"-en

21/ff


2009. márc. 15. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha a 2 órás szex alatt,konkrétan 2 órás aktust értesz,elő és utójáték nélkül,arra nincsen szükség ha nem jelzi a barátnőd szerintem..az nagyon hosszú
2009. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen itt pontosítani kéne mit szeretnél két órásra.

Mert izgatással sokmindennel tovább is tartott már nekem, de konkrétan a kufirc az rövidebb és azt két órássá tenni már-már síkosítópazarlás XD

Mert azért annyi idő után még annak a lánynak is kellhet aki egyébként nem szorul rá.


különben nem az idő számít, ha nem tudod kitölteni a hosszú együttlétet, akkor felesleges és a lánynak is fura lesz.

elő és utójáték, arra kell alapozni.

orális jól megy?

2009. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell 2 órát reszelni. Ha vacsorával, előjátékkal, aktussal, cigivel együtt 2 óra akkor azt mondom, hogy ez nem nagy kunszt.


Tehát mégegyszer:

Nem kell 2 órán keresztül reszelni.


25/f

2009. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg butaság úgy érteni a kérdést, ahogy a 3 előttem író. Mint ahogy a kérdés feltevője is csak példának hozta, hogy akár két órásra is, nem szent írásnak kell venni, nem azt mondta hogy legalább ennyi, sőt a hosszabb kommentben meg is fogalmazza, hogy ő csak szeretne túllépni a 10-15 perces meneteken. Szerintem meg ezzel nincs semmi baj, és nyilván ő is észreveszi ha túlfeszíti a húrt, és átesik a ló másik oldalára (a lány is meg ő is rendesen ki lesz dörzsölve).


Szóval én úgy értem ezt az egészet hogy mindenképp a mostaninál hosszabb és tartalmasabb meneteket szeretnél. Ebben az esetben az intimtorna a jóbarátod. Keress rá akár interneten, akár kérdezz rá tapasztaltabb barátoktól, hogy mi fán terem az intimtorna, vagy a PC izom, és gyakorolj. Ezeket a módszereket épp arra találták ki hogy az ember élvezetesebbé, és adott esetben hosszabbá tegye az együttléteket. Megfelelő gyakorlatok elvégzésével a magömlésedet vissza tudod tartani, egy kis koncentrációval, és ez semmilyen mellékhatással nem jár, sőt amikor végül beadod a derekad, és elmész, sokkal intenzívebb élményben lesz részed! Csak ajánlani tudom, persze itt is mint minden tornánál a gyakorlás teszi a mestert.


Azt már csak megjegyzésként mondanám, hogy ilyen intimtorna a nőknek is jót tesz, ajánld be a barátnődnek is csodákra képes ;-)


21/F

2009. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A titka az impotencia. :)

Amúgy meg akkor fogod tudni irányítani, amikor már nem ilyeneken agyalsz, csak élvezed.

2009. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy jó a 2 órás menet. Legalábbis barátnőm fogalmaz mindig így, mert én a barátommal, csak a "kufirc" nagyon jó esetben fél óra. Barátnőm meg 1,5-2 órákat "szenved" a barátján.mert ő ezt már annak nevezi, sokszor a másnapi teendőn gondolkodik. De mit is csinálna 2 órán keresztül,hisz abból nem jó minden perc neki...De én értem a kérdésed, próbálj elvonatkoztatni a 2 szép szemétől, vagy pillants rá néha a tv-re.
2009. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ne mindig rá gondolj, hanem jusson eszedbe az is hogy mi mehet a tv-be, vagy valami filmre nekem mindig sikerul de az a baj a 2órás menetekkel, hogy ahoz hozzá kell szokni nem csak úgy van. Én általába 3-4 órát simán bírom barátnom is ilyen.
2009. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne gondold azt, hogy ilyenkor az aktus a 2 órás. Az már a férfinek is kellemetlen lenne, és a nőnek is.

Nálunk egy úgy van, hogy elindul az előjáték, ami már önmagában körülbelül fél óra, azután jön az együttlét, ami nem feltétlenül hosszú, mivel az első. Miután mindketten kielégültünk, folytatjuk a pettinget: simogatás, csókolózás. A kitartó petting eredménye, hogy 10 perc múlva ismét tettre kész a párom, és akkor már az együttlétet jóval tovább bírja.

Az együttléteket lehet ismételni a végtelenségig, amíg csak bírjátok, majd egy kis gyengéd utójátékkal levezetitek.

Petranova

2009. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg (nálam bevált) hogy ránézel egy faliórára, vagy ha nincs, elképzelsz egyet. Hihetetlenül jó tud lenni ilyen célból. Igyekezz te lenni alul. RENDSZERESSÉG!
2012. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nah látom te ugy gondolod h alaposan és rendesen meg akarod vagni és gyentelni a barétnodet.

1.) Fél óraval aktus elott vonulj ferre es csapd ki a gyíkod

2.) utánna bor jo a voros es a sor vagy whisky ha pias vagy nem bebaszva csak ugy jo a kedv jobban birod

3.) elojateknak elsonek nyald ki rendesen h legalabb 2x elmenjen a csaj

4.) szopjon es nyeljen es ne aljon le fojtassa h kemény maradjon

5.) ezek a pontok készek akkor mehetsz neki es adagolhatod esz nelkul ez hatasos

6.) dugas kozben uritsd ki az agyad ne gondolj semmire legfokép ne a pucer csajra akibe rakod az a legjobb ha menet kozben ragyujtasz es csak dongolod a csajt a csaj meg csak ordit bezeg ha nem kicsi a f...ad ha kicsi akkor csak nyaljal a csaj meg csak szopjon és nyeljen

2016. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!