Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart nálatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart nálatok egy együttlét átlagosan?

Figyelt kérdés

Mármint mennyi idő,amíg egyáltalán eljuttok az ágyig?

Aztán mennyi idő jut a pettingre?

Magára az aktusra?

Aztán a levezetésre?

Érdekel a dolog,hogy másoknál ez hogy működik.Tudom ez változó mindig,de egy átlagot azért mindenki tud mondani,feltéve ha csak nem kötöszködni van itt!

És melyik részén változtatnál legszívesebben?

Melyik időtartamát növelnéd,vagy csökkentenéd?

A MI EGYÜTTLÉTünk

-amíg eljutunk az ágyig az átlag egy óra,addig csókolózunk,kicsit simogatjuk egymást,ülök az ölébe,"próbálunk beszélgetni"

-az előjáték 20perc-fél óra (nekem néha őrjítő soknak tűnik és én kezdeményezem,hogy akkor nosza hajrá)

-maga az aktus is ennyi idő 20-30 perc (ezt azárt növelném)

-a levezetés inkább csak összebújás,simi,csók,nem kell már különjáték mert megtörténik minden,amire szükségünk van,ez is minimum 45 perc-1 óra!

Na én őszinte voltam!


2009. márc. 15. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg eljutunk az ágyig, kb 10 perc.. az előjáték 5 perc.. az aktus 20 perc.. igazából nekem ez így tökéletesen megfelel..ettől rövidebbnek és hosszabbnak sem kell lennie. minden együttlét során megvan az orgazmusunk, ugyhogy ez pont jó. 25/L
2009. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Amennyire van időnk. Nálunk barátnőm valamiért folyton úgy csinál, mint aki nagyon nem akarja... amikor megkérdeztem, hogy nem élvezi, vagy ne csináljuk? Akkor csak annyit válaszol, hogy de, csak nem akarja, hogy olyan könnyen megkapjam... Egek, 2 éve van együtt szexuális életünk... na én ezen változtatnék. :)
2009. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így konkrétan nem tudom megmondani. Van amikor egy órát szexelünk + orál egyebek, van amikor csak nekitámasztom a konyhaasztalnak és megrakom 3 perc alatt.
2009. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia! Ez igazából mindenkinél változik. Amúgy magának az aktusnak a hossza is sok mindentől függ,volt már nekem olyan is,hogy 5 perc sem kellett és elmentem,mert már annyira kívántam a partneremet,és annyit izgattuk egymást,hogy egyszerűen nem bírtam tovább. De volt már 1 órás aktus is,ami szintén olyan jó volt. Szóval szexeljetek,mind1 hogy mennyi ideig,csak jó legyen mindenkinek. Ennyi. :)
2009. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező olyan pontos levezetést várt volna, mint amilyet ő írt, hát ennek senki sem felelt meg XD


Azért mert nem így gondolkoznak, ez nem stopperes dolog.


az én táblázatom:


előjáték, pont jó ideig

aktus, pont jó idegi

stb pont jó ideig

minden pont jó ideig


ennek az érzésnek kell meglenni és nem az időnek

2009. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy az idő számít,feltettem egy egyszerű érthető kérdést kiváncsiságból!

Boldog vagyok és elégedett a szex terén!

Aki nem akar értelmes választ adni,annak nem kötelező!

De már unom,hogy ezt minden kérdés végére ki kell írni!

2009. márc. 15. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
petting-aktus-utójáték összeségében maximum egy óra..de inkább 45 perc..de sokszor van,hogy ennél rövidebb:-)Én nem szeretem az ennél hosszabbat.
2009. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért, de ez olyan kérdés, mint hogy hány centi egy ember?
2009. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!