Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni egy meleg/biszex sráccal? Aztán hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés... de eddig még nem volt dolgom fiúkkal, csak lányokkal voltam (fiú vagyok).

Szeretem a fiúkat is, de eddig erről nem nagyon beszéltem. Most olyan társaságba kerültem, ahol sok pasi van akiknek tetszem. Csak az a gond, hogy ők valami menő csávónak hisznek, és nem akarok beégni ;)


Egy meleg pasit másképp kell megcsókolni mint egy heterot, vagy mint egy csajt? Úgy értem van valami szokás náluk, vagy hogy szeretik? És aztán mit csináljak, hol fogjam meg vagy mégis kb. hogy megy ez? Nem akarom őket lányként kezelni, de így meg nem tudom mit kéne tennem :D megkérdezni meg nem tudom őket. Ráadásul nem azok az irányításmániás fajták, tehát nekem kell majd irányítanom valószínűleg... de nem tudom hogyan :)

remélem valamennyire érthető a kérdésem.


2009. márc. 15. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen tapasztalatom nincs, de ha belegondolsz ugyan ezek voltak a kérdéseid mikor régebben lányokkal elkezdődött az egész.

A lényeg h légy nyitott, kíváncsi és természetes, miért akarsz vmi előre gyártott forgatókönyvet.

És miért kéne feladnod az élményt h te először vagy így, miért kéne magadra erőltetni valami kamu tapasztaltságot.

mert ha elvárják akkor az rossz közeg, nemtől függetlenül.


különben meg a neten minden fent van miket csinálnak egymással a melegek, nézz bele :D és röhögj

2009. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem buta a kérdés. Ha egyszer tapasztalatlan vagy ilyen téren, valahogy el kell kezdeni.

Ne félj attól, hogy beégsz.

Nem kell másképp megcsókolni, mint egy lányt, itt is ott is van aki a romantikus van aki a szenvedélyes csókot szereti. Úgyhogy ez egyén és nem érdeklődés függő.

Hogy aztán mit csinálj? Ez attól is függ, hogy ketten vagytok e, vagy társaságban. Simogatni mindenképp simogathatod: hátát, fenekét. Ha kettesben, tovább is mehetsz.

Ne aggódj, heteróknál, melegeknél is tud egymással mit kezdeni 2 kezdő is.

2009. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Amikor a lányokkal elkezdődött, akkor nem is gondolkoztam rajta, mert nem érdekelt. Az volt a véleményem, hogy nem lehet elrontani, így nem aggódtam miatta.

A neten sok hülyeség is fent van, nem hinném, hogy ez tanító jellegű lenne :D és miért is kellene röhögnöm? Nem akarok röhögni.


2. Köszönöm a választ, hasznos volt számomra. :)

2009. márc. 16. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnám veled:) Bi srác Budapestről!
2011. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!