Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel frissíthetném fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel frissíthetném fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok barátnőm is ugyanennyi..nagyon szeretjük egymást. De ezen a héten nem tudom mi történt.

Nagyon rossz kedve volt, és nem tudtam miért.. azt mondta semmi de láttam rajta hogy másak az arcvonásai.. félek kicsit kezd megszokottá válni a dolog.. és valami változatosságra vágyik..

Segítsetek már mivel frissíthetném fel a szerelmünket.. adjatok tippeket!! nagyon fontos mert nagyon szeretem :):):)


2009. márc. 15. 00:10
 1/9 A kérdező kommentje:

ja igen..még nem szexeltünk.. csak petting volt..

esténként oksat sétálunk.. filmet nézünk :)

2009. márc. 15. 00:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem már ideje lenne a szexre térni! Ezt így nem lehet sokáig, frissítgetni a kapcsolatot sétálgatással...

Ne féljetek tole, nem olyan nagy dolog, de azért védekezzetek! Gondolom ti is tudjátok, hogy erre van szukségetek :)

2009. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze :)

csak még nem aludtunk egymásnál s nem tudom mikor fogunk..remélem nem sokára mostmár :)

mondjuk ez egy ujabb problémát vet.. fel qrvára félek az elsőtől

2009. márc. 15. 00:18
 4/9 anonim válasza:
100%

Ne izgulj az elsőtől.

Mindenki görcsöl és fél 1 kicsit,de nem kell.

Én 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel és nekünk speciel nem nagyon sikerült az első :) de azóta sokszor csináltuk már és nagyon jó! Szóval ha nem sikerül 100%-an akkor se hagyd hogy befolyásoljon. Sok sikert ;)

2009. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha pettingelni tudtok, akkor szexelni is, nem kötelező együtt aludni hozzá (tény, hogy jobb utána együtt is aludni, de a szükség nagy úr). ha viszont valami gondja van, nem biztos, hogy most kellene elkezdeni szexelni, előbb beszéljétek meg. a lányok valamiért olyanok, hogy nem mindig mondják el elsőre, mi a bajuk; van, amikor fél órákat kell kérdezgetni, mire kibökik.
2009. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Breeze AirWick FreshMatic légfrissitővel, de ne Tesco Value-val, mert annak nincs hosszútávú hatása.
2009. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hét, ne aggódj, mindenkinek lehet rosszabb napja/hete.
2009. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Gyerekek, fordult a világ??


Már nem csak a lámyok félnek az elsőtől, hanem a fiúk is??

Ez a sok maszlag mit tesz a fiúkkal...


17 évesen ha megszokottá válik a dolog... hát elég unérdekes kapcsolat lehet. Itt az átka a nagy várakozásnak, unalmas lesz.


25/f

2009. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, ha már nem is a szex, hát vannak más dolgok is amivel felfrissítheted a kapcsolatot. Menjetek kirándulni, éjszakai fürdőzésre, pizzázni, múzeumba, koncertre, süssetek együtt valamit vagy főzzetek, állatkert vagy vadaspark. Ottalvásként egy hétvégét együtt tölteni, nyáron sátrazni folyópart stand. Hívd meg erre arra, nem tudom van e még korcsolyaszezon. Főzz neki valamit és beszéld meg vele a problémákat, hátha elérzékenyül feléd hogy milyen megértő vagy és akkor hajlandóbb lesz a szexre :) A lányok szeretik ha meghallgatják őket! Meg az olyan pasikat akik tudnak főzni ;) egy kis gyertyafénnyel meg mindennel ami kell ahh... :)


l/20

2009. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!