Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csikló vagy hüvelyi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló vagy hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Ha a csiklómat ingerlik nincs semmi, ha ujjaznak akkor sincs, de ha mindkettőt egyszerre akkor hirtelen elönt a forróság, meg néha spriccelek. Ez hüvelyi orgazmus lenne?
2009. márc. 15. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ez G-pont :P ha ,,priccolsz'' is
2009. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha hüvelyi lenne akkor annak mik a jelei?
2009. márc. 15. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de mit értesz azon, hogy "spriccelek"?
2009. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
G-pontos orgazmusnál hirtelen kilövell vmi folyadék.
2009. márc. 15. 00:10
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez a hímvessződnek a vége, te beteg lelkű, tizenéves kíváncsi kamaszfiú.
2009. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok kamaszfiú, hanem lány. ÉS eddig mindig ilyen orgazmusom volt, ami valószínű G-pontos, és általában ez jár spriccolással.De ezek szerint nektek még nem volt ilyen, mert akkor nem lennétek ilyen értetlenek. CSak azt szerettem volna tudni, hogy akkor ez most külön kategória hogy G-pontos, vagy ez a hüvelyihez tartozik? Értelmes válaszokat várok! köszi
2009. márc. 15. 00:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves harmadik válaszadó, szerintem te még olvasgassál kicsit a szexről, meg a női orgazmusról, mielőtt nekiállsz tanácsokat osztogatni.


a kérdezőnek: ez a g-pontos orgazmus.

2009. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányok szoktak spriccelni, ilyen színtelen folyadékot, ha igazán elmennek. Ha meg 10-en éves kíváncsi kamaszfiúnak tartanád, akkor nem lenne beteg csak kíváncsi és hülyülős.

(csaj vagyok és gyakran néznek fiúnak, ha nyíltan beszélek a szexualitásról)

2009. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De sok értelmes ember van...


A hüvelyi (G-pont) orgazmusnál van "spriccelés" a nőknél. Színtelen folyadék távozik, elég sok, kb. mint valami szökőkút olyan :D persze biztos van akinél visszafogottabban megy...

Lehet még fehéres sűrűbb folyadék is, az is hüvelyi orgazmus.

Tehát neked valószínűleg hüvelyi orgazmusod van.

Vannak nők akiknek csak csikló, vagy csak hüvelyi, vannak akiknek mindkettő stb. ez elég változó.

Nincs ezzel semmi gond, szerintem a hüvelyi még jobb is, mert utána elégedettebb vagyok, és nem azt érzem, hogy még kell vagy 2-3 ;D

2009. márc. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem ha ujjaznak azt szeretem,ha a csikloma simogatja a párom akkor el is tudok élvezni,de szerintem nálad mind a kettő egyszere fantasztikus érzés lehet!
2009. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!