Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, és körülmetélt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, és körülmetélt, eddig 3 barátnőm volt, és kettő elcsodálkozott nagyon, hogy én körül vagyok metélve, pedig nem értem, hogy mi ezen a fura? :S

Figyelt kérdés

Magyarországon a férfiak többsége körül van metélve, nem? Amúgy nem zsidó vagyok, vagy ilyesmi :P Csak a szüleim gondolták, mikor megszülettem, hogy így jobb lesz.

Amúgy a fitymások máshogy maszturbálnak mint a fitymátlanok?


2009. márc. 14. 22:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Amerikában tényleg a fiúk 90%-a körül van metélve, ennek nyugodtan utánanézhet bárki. Ott a fityma számít különlegesnek. De a barátnőid normális európai gondolkodású lányok, teljesen jogos, hogy nem tartják természetesnek, mert nem is az. De lehet vele élni simán, nem lesz vele bajod. F/19 fitymával hálistennek. :)
2009. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

Na hello!

Én is körül vagyok metélve, nem vallási okokból, fitymaszűkületem volt, de nekem így sokkal jobb, a lányok is jobban szeretik, igaz először meglepődnek, de utána nagyon tetszik nekik, asszem az 5.-ik írta h rendszeres tisztálkodás: nekünk is rendszeresen kell mint mindenkinek, de a fitymásoknak könnyen begyulladhat meg ilyenek egy forró nyári napon. És ráadásul, ha későn érünk haza a barátnőnkkel akkor nekünk lehet rögtön kezdeni, ha már túl fáradtak vagyunk a mosakodáshoz, mert ugye minden pénisz úgynevezett smegmát termel, ami a fityma alatt összegyűlik és rohadt büdös, aki körül van metélve annak ez leválik és mondjuk kiesik a nadrág szárában, tehát nem okoz gondot, mert nem lesz rohadt büdös a szerszámunk

2009. aug. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Ja és csak gyorsan rákerestem, hogy a csajok mit szeretnek jobban: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__36..

ők is úgy gondolják, h a metélt szexibb

2009. aug. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
90%

A metélt hát.:)

Én is körül vagyok metélve (fitymaszűkület), de még szűz is vagyok, tehát már nagyon várom az első alkalmat amikor láthatom egy csaj véleményét.:)

Hajrá körülmetélés:)

(Egyedül csak az zavar hogy még nem mondtam el senkinek és akár még a legjobb haverjaim is mindig azt hozzák föl hogy ha valaki körül van metélve az zsidó. (hangsúlyozom még nem mondtam el nekik)).

Engem ez zavar, valaki, valami tanács most mit tehetnék?

Majd megtudják vagy mondjam el?

2009. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
16%
Hát, nekem csak károm származott eddig a körülmetélésből :(
2011. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező 15év után?

Hányan lepődtek meg rajta azóta?

jún. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!